Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

II.TŔÍDA BM

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Zlín-Mladcová
Tisknout
6
0
45:9
90:22
580:292
12
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
6
0
43:11
89:27
623:301
12
3
TENIS SLOVÁCKO z.s.
Tisknout
3
3
33:21
69:47
538:440
9
4
TK Bystřice p.H.
Tisknout
3
3
27:27
55:56
463:423
9
5
TK Fatra Napajedla
Tisknout
2
4
21:33
48:71
447:560
8
6
ŽLTC Brno C
Tisknout
2
4
19:35
44:72
378:518
8
7
TC BORS CLUB-STK Břeclav B
Tisknout
2
4
18:36
39:73
353:522
8
8
TC Brno C
Tisknout
0
6
10:44
24:90
297:623
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
TK Fatra Napajedla SK Zlín-Mladcová
1:8
3:16
50:104
Zápis o utkání - oficiální
2
ŽLTC Brno C TC Bajda Kroměříž
2:7
6:14
58:98
Zápis o utkání - oficiální
3
TC BORS CLUB-STK Břeclav B TENIS SLOVÁCKO z.s.
5:4
12:8
95:77
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Bystřice p.H. TC Brno C
7:2
14:5
100:47
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019
5
TC Brno C TK Fatra Napajedla
0:9
2:18
70:119
Zápis o utkání - oficiální
6
TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Bystřice p.H.
8:1
16:2
103:48
Zápis o utkání - oficiální
7
TC Bajda Kroměříž TC BORS CLUB-STK Břeclav B
8:1
16:3
103:39
Zápis o utkání - oficiální
8
SK Zlín-Mladcová ŽLTC Brno C
7:2
14:5
92:37
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
TK Fatra Napajedla ŽLTC Brno C
6:3
14:8
112:83
Zápis o utkání - oficiální
10
TC BORS CLUB-STK Břeclav B SK Zlín-Mladcová
2:7
4:14
52:94
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Bystřice p.H. TC Bajda Kroměříž
1:8
3:16
50:111
Zápis o utkání - oficiální
12
TC Brno C TENIS SLOVÁCKO z.s.
1:8
3:16
42:109
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
TENIS SLOVÁCKO z.s. TK Fatra Napajedla
8:1
17:3
115:65
Zápis o utkání - oficiální
14
TC Bajda Kroměříž TC Brno C
6:3
14:6
109:54
Zápis o utkání - oficiální
15
SK Zlín-Mladcová TK Bystřice p.H.
6:3
12:6
80:65
Zápis o utkání - oficiální
16
ŽLTC Brno C TC BORS CLUB-STK Břeclav B
7:2
14:4
94:39
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019
17
TK Fatra Napajedla TC BORS CLUB-STK Břeclav B
4:5
9:10
66:74
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Bystřice p.H. ŽLTC Brno C
9:0
18:1
112:28
Zápis o utkání - oficiální
19
TC Brno C SK Zlín-Mladcová
0:9
0:18
19:108
Zápis o utkání - oficiální
20
TENIS SLOVÁCKO z.s. TC Bajda Kroměříž
4:5
8:11
65:88
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019
21
TC Bajda Kroměříž TK Fatra Napajedla
9:0
18:1
114:35
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Zlín-Mladcová TENIS SLOVÁCKO z.s.
8:1
16:4
102:69
Zápis o utkání - oficiální
23
ŽLTC Brno C TC Brno C
5:4
10:8
78:65
Zápis o utkání - oficiální
24
TC BORS CLUB-STK Břeclav B TK Bystřice p.H.
3:6
6:12
54:88
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
25
TK Fatra Napajedla TK Bystřice p.H.
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
26
TC Brno C TC BORS CLUB-STK Břeclav B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
27
TENIS SLOVÁCKO z.s. ŽLTC Brno C
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
28
TC Bajda Kroměříž SK Zlín-Mladcová
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální