Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

DM2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Litoměřice
Tisknout
7
0
43:20
90:45
657:443
14
2
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
5
2
40:23
85:52
637:478
12
3
TK Roudnice n.L.
Tisknout
5
2
36:27
74:60
599:480
12
4
TK LTC Děčín
Tisknout
4
3
34:29
73:62
596:570
11
5
TK Doksy
Tisknout
3
4
31:32
67:69
537:563
10
6
SK Štětí
Tisknout
3
4
25:38
53:80
474:626
10
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
6
23:40
54:82
500:625
8
8
TK SLOVANKA Č. Lípa
Tisknout
0
7
20:43
43:89
447:662
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
3
12.05.2019
10
Slavoj Litoměřice TK Doksy
5:4
11:10
101:85
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Kačur Dan
9
Tvrdek Adam
6
6:2
3:6
6:2
15
10
2
1
1
0
2.
Kačur Radim
4
Adam Jan
4
6:2
4:6
0:6
10
14
1
2
0
1
3.
Knapíková Leontina
4
Valešová Beáta
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
4.
Gregorová Kateřina
1
Réblová Klára
1
6:3
3:6
6:4
15
13
2
1
1
0
5.
Pospíšil Samuel
3
Varga Matyáš
4
1:6
6:7
 
7
13
0
2
0
1
6.
Kopřiva Daniel
1
Škorpil Kryštof
1
2:6
5:7
 
7
13
0
2
0
1
7.
Knapíková Leontina
Wágnerova Kristyna
4
6
Valešová Viktorie
Valešová Beáta
1
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
8.
Kačur Dan
Kačur Radim
9
4
Tvrdek Adam
Adam Jan
6
4
6:2
7:6
 
13
8
2
0
1
0
9.
Pospíšil Samuel
Kopřiva Daniel
3
1
Varga Matyáš
Škorpil Kryštof
4
1
6:7
4:6
 
10
13
0
2
0
1
               
101
85
11
10
5
4

Soupiska Slavoj Litoměřice

jméno
nar.
BH
1
Kačur Dan
04.01.2007
461
9
2
Kačur Radim
18.11.2008
1190
4
3
Pospíšil Samuel
22.10.2008
1641
3
4
Henzl Lukáš
15.04.2008
1972
3
5
Illichman Matěj
26.02.2009
2094
1
6
Juda Marek
15.02.2008
2094
1
7
Kopřiva Daniel
20.10.2009
2094
1
21
Knapíková Leontina
11.03.2008
600
4
22
Wágnerova Kristyna
11.06.2008
530
6
23
Gregorová Kateřina
13.02.2009
1270
1
24
Kloubová Šárka
24.07.2009
1270
1

Soupiska TK Doksy

jméno
nar.
BH
1
Tvrdek Adam
19.03.2007
936
6
2
Adam Jan
13.12.2008
1190
4
3
Varga Matyáš
05.07.2007
1492
4
4
Škorpil Kryštof
15.08.2008
2094
1
5
Kubín Tadeáš
10.05.2008
2094
1
6
Bažický Matyáš
05.07.2009
2094
1
21
Švermová Eliška
04.11.2007
1107
3
22
Valešová Viktorie
22.03.2008
1270
1
23
Valešová Beáta
22.03.2008
1270
1
24
Réblová Klára
26.02.2009
1270
1