Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

DM2D

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Slavoj Litoměřice
Tisknout
6
0
36:18
76:40
556:380
12
2
TK Roudnice n.L.
Tisknout
5
1
33:21
67:48
521:398
11
3
SK Matchball Česká Lípa B
Tisknout
4
2
34:20
73:44
548:395
10
4
TK LTC Děčín
Tisknout
3
3
28:26
61:55
514:492
9
5
SK Štětí
Tisknout
3
3
23:31
48:66
411:525
9
6
TK Doksy
Tisknout
2
4
25:29
55:62
448:504
8
7
Tenis Libochovice
Tisknout
1
5
20:34
46:70
417:536
7
8
TK SLOVANKA Č. Lípa
Tisknout
0
6
17:37
36:77
388:573
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2019
1
SK Matchball Česká Lípa B TK Doksy
7:2
15:4
97:44
Zápis o utkání - oficiální
2
TK LTC Děčín TK SLOVANKA Č. Lípa
7:2
14:5
101:70
Zápis o utkání - oficiální
3
Slavoj Litoměřice TK Roudnice n.L.
5:4
10:8
63:56
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenis Libochovice SK Štětí
4:5
9:10
80:82
Zápis o utkání - oficiální
2
05.05.2019
5
SK Štětí SK Matchball Česká Lípa B
0:9
0:18
25:109
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Roudnice n.L. Tenis Libochovice
7:2
14:4
96:36
Zápis o utkání - oficiální
7
TK SLOVANKA Č. Lípa Slavoj Litoměřice
2:7
4:15
54:107
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Doksy TK LTC Děčín
6:3
12:6
80:56
Zápis o utkání - oficiální
3
12.05.2019
9
SK Matchball Česká Lípa B TK LTC Děčín
5:4
11:10
97:85
Zápis o utkání - oficiální
10
Slavoj Litoměřice TK Doksy
5:4
11:10
101:85
Zápis o utkání - oficiální
11
Tenis Libochovice TK SLOVANKA Č. Lípa
6:3
13:6
96:60
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Štětí TK Roudnice n.L.
3:6
8:12
67:93
Zápis o utkání - oficiální
4
26.05.2019
13
TK Roudnice n.L. SK Matchball Česká Lípa B
5:4
11:10
92:91
Zápis o utkání - oficiální
14
TK SLOVANKA Č. Lípa SK Štětí
3:6
7:12
70:88
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Doksy Tenis Libochovice
6:3
12:8
97:76
Zápis o utkání - oficiální
16
TK LTC Děčín Slavoj Litoměřice
4:5
9:10
83:86
Zápis o utkání - oficiální
5
09.06.2019
17
SK Matchball Česká Lípa B Slavoj Litoměřice
3:6
6:13
59:90
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenis Libochovice TK LTC Děčín
4:5
9:11
86:92
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Štětí TK Doksy
5:4
10:9
76:76
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Roudnice n.L. TK SLOVANKA Č. Lípa
5:4
10:8
86:75
Zápis o utkání - oficiální
6
16.06.2019
21
TK SLOVANKA Č. Lípa SK Matchball Česká Lípa B
3:6
6:13
59:95
Zápis o utkání - oficiální
22
TK Doksy TK Roudnice n.L.
3:6
8:12
66:98
Zápis o utkání - oficiální
23
TK LTC Děčín SK Štětí
5:4
11:8
97:73
Zápis o utkání - oficiální
24
Slavoj Litoměřice Tenis Libochovice
8:1
17:3
109:43
Zápis o utkání - oficiální
7
23.06.2019
25
SK Matchball Česká Lípa B Tenis Libochovice
0:0
 
 
 
26
SK Štětí Slavoj Litoměřice
0:0
 
 
 
27
TK Roudnice n.L. TK LTC Děčín
0:0
 
 
 
28
TK SLOVANKA Č. Lípa TK Doksy
0:0