Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

43 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice A
Tisknout
3
0
23:4
48:9
328:145
6
2
LTC Pardubice A
Tisknout
2
1
20:7
41:16
293:172
5
3
TK Ústí n. Orlicí
Tisknout
2
1
17:10
38:24
308:225
5
4
TO SK Žamberk A
Tisknout
2
1
16:11
33:23
268:225
5
5
TK Hlinsko
Tisknout
2
1
14:13
32:29
260:253
5
6
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
Tisknout
0
3
3:24
7:50
125:332
3
7
TK Letohrad
Tisknout
0
2
3:15
7:31
95:204
2
8
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B
Tisknout
0
2
3:15
7:31
95:216
2

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TO SK Žamberk A TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
9:0
18:0
109:33
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B
8:1
16:3
107:51
Zápis o utkání - oficiální
3
TK Ústí n. Orlicí TK Hlinsko
3:6
8:15
88:117
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Letohrad LTC Pardubice A
0:9
1:18
28:112
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
LTC Pardubice A TO SK Žamberk A
4:5
8:11
83:93
Zápis o utkání - oficiální
6
TK Hlinsko TK Letohrad
6:3
13:6
92:67
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B TK Ústí n. Orlicí
2:7
4:15
44:109
Zápis o utkání - oficiální
8
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Pernštýn 1897 Pardubice A
1:8
2:17
28:112
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
TO SK Žamberk A TK Pernštýn 1897 Pardubice A
2:7
4:15
66:109
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Ústí n. Orlicí TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
7:2
15:5
111:64
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Letohrad TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
12
LTC Pardubice A TK Hlinsko
7:2
15:4
98:51
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TK Hlinsko TO SK Žamberk A
0:0
 
 
 
14
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B LTC Pardubice A
0:0
 
 
 
15
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Letohrad
0:0
 
 
 
16
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
 
5
9.6.
17
TO SK Žamberk A TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
 
18
TK Letohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0:0
 
 
 
19
LTC Pardubice A TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
0:0
 
 
 
20
TK Hlinsko TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B
0:0
 
 
 
6
16.6.
21
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B TO SK Žamberk A
0:0
 
 
 
22
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Hlinsko
0:0
 
 
 
23
TK Pernštýn 1897 Pardubice A LTC Pardubice A
0:0
 
 
 
24
TK Ústí n. Orlicí TK Letohrad
0:0
 
 
 
7
23.6.
25
TO SK Žamberk A TK Letohrad
0:0
 
 
 
26
LTC Pardubice A TK Ústí n. Orlicí
0:0
 
 
 
27
TK Hlinsko TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0:0
 
 
 
28
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy B TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
0:0