Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

41 MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
3
0
25:2
51:6
324:147
6
2
TC Dvůr Králové, z.s. A
Tisknout
3
0
21:6
43:15
296:204
6
3
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A
Tisknout
3
0
18:9
39:19
270:202
6
4
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
Tisknout
2
1
19:8
40:17
302:175
5
5
TENIS-CENTRUM DTJ HK B
Tisknout
1
2
9:18
21:38
221:270
4
6
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
0
3
8:19
17:41
186:289
3
7
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
0
3
6:21
13:43
179:293
3
8
TC Chrudim z.s. A
Tisknout
0
3
2:25
7:52
140:338
3

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.
1
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A TC Chrudim z.s. A
8:1
17:2
112:39
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Dvůr Králové, z.s. A TO TJ Tesla Pardubice A
7:2
14:5
101:68
Zápis o utkání - oficiální
3
TENIS-CENTRUM DTJ HK A TENIS-CENTRUM DTJ HK B
8:1
16:2
102:55
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A Lokomotiva Trutnov A
7:2
15:4
96:55
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.
5
Lokomotiva Trutnov A TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
2:7
4:14
55:101
Zápis o utkání - oficiální
6
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A
3:6
7:13
74:92
Zápis o utkání - oficiální
7
TO TJ Tesla Pardubice A TENIS-CENTRUM DTJ HK A
0:9
0:18
38:110
Zápis o utkání - oficiální
8
TC Chrudim z.s. A TC Dvůr Králové, z.s. A
0:9
1:18
47:114
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.
9
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A TC Dvůr Králové, z.s. A
4:5
9:11
89:81
Zápis o utkání - oficiální
10
TENIS-CENTRUM DTJ HK A TC Chrudim z.s. A
8:1
17:4
112:54
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A TO TJ Tesla Pardubice A
5:4
11:8
82:73
Zápis o utkání - oficiální
12
Lokomotiva Trutnov A TENIS-CENTRUM DTJ HK B
4:5
9:12
76:92
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.
13
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
0:0
 
 
 
14
TO TJ Tesla Pardubice A Lokomotiva Trutnov A
0:0
 
 
 
15
TC Chrudim z.s. A TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A
0:0
 
 
 
16
TC Dvůr Králové, z.s. A TENIS-CENTRUM DTJ HK A
0:0
 
 
 
5
9.6.
17
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A TENIS-CENTRUM DTJ HK A
0:0
 
 
 
18
TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A TC Dvůr Králové, z.s. A
0:0
 
 
 
19
Lokomotiva Trutnov A TC Chrudim z.s. A
0:0
 
 
 
20
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TO TJ Tesla Pardubice A
0:0
 
 
 
6
16.6.
21
TO TJ Tesla Pardubice A TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
0:0
 
 
 
22
TC Chrudim z.s. A TENIS-CENTRUM DTJ HK B
0:0
 
 
 
23
TC Dvůr Králové, z.s. A Lokomotiva Trutnov A
0:0
 
 
 
24
TENIS-CENTRUM DTJ HK A TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A
0:0
 
 
 
7
23.6.
25
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A TK Česká Třebová, z.s. - TO TJ Svitavy A
0:0
 
 
 
26
Lokomotiva Trutnov A TENIS-CENTRUM DTJ HK A
0:0
 
 
 
27
TENIS-CENTRUM DTJ HK B TC Dvůr Králové, z.s. A
0:0
 
 
 
28
TO TJ Tesla Pardubice A TC Chrudim z.s. A
0:0