Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS - DM 1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTK Liberec A
Tisknout
6
0
37:13
79:27
562:295
12
2
Severočeská tenisová o.s. B Jablonec
Tisknout
5
1
40:11
83:26
565:347
11
3
Severočeská tenisová o.s. A Most
Tisknout
4
2
31:20
67:46
524:388
10
4
TK Kadaň
Tisknout
4
2
27:27
59:62
484:474
10
5
SK Matchball Česká Lípa A
Tisknout
2
4
29:25
60:52
455:428
8
6
TK Frýdlant v Čechách A
Tisknout
2
4
27:27
56:60
451:484
8
7
LTK Liberec B
Tisknout
1
5
13:37
32:77
327:531
7
8
LTC Panorama Teplice A
Tisknout
0
6
5:49
14:100
244:665
6

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.04.2019 10:00
1
LTK Liberec A SK Matchball Česká Lípa A
7:2
15:4
101:41
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Čepelík Matouš
45
Kec Adam
15
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Bursa Tomáš
30
Fanta Tadeáš
6
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
3.
Sršeň Alexandr (H)
30
Kohout JAN (H)
9
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Hošic Benjamín
12
Franeta Marco
6
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
5.
Beková Barbora (H)
9
Sertičová Tereza
9
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
6.
Oliveriusová Sára
1
Švajcrová Lucie (H)
12
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
7.
Oliveriusová Sára
Beková Barbora (H)
1
9
Švajcrová Lucie (H)
Sertičová Tereza
12
9
6:3
3:6
6:7
15
16
1
2
0
1
8.
Čepelík Matouš
Bursa Tomáš
45
30
Kec Adam
Fanta Tadeáš
15
6
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
9.
Sršeň Alexandr (H)
Hošic Benjamín
30
12
Kohout JAN (H)
Franeta Marco
9
6
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
               
101
41
15
4
7
2

Soupiska LTK Liberec A

jméno
nar.
BH
1
Čepelík Matouš
08.03.2008
37
45
2
Bursa Tomáš
01.02.2007
78
30
3
Sršeň Alexandr (H)
24.01.2007
94
30
4
FALTA OLIVER
08.07.2007
125
25
5
Abraham Oliver
19.08.2007
161
20
6
Hošic Benjamín
06.06.2007
370
12
7
Kreysa Jan
02.09.2009
2094
1
21
Czajka Antonina Anna (EU)
19.02.2007
86
20
22
Bratršovská Barbora
14.03.2008
176
15
23
Beková Barbora (H)
23.06.2008
315
9
24
Wieserová Julie
05.02.2008
550
6
25
Oliveriusová Sára
18.04.2009
1270
1

Soupiska SK Matchball Česká Lípa A

jméno
nar.
BH
1
Kec Adam
21.09.2007
234
15
2
Steinz Viktor
18.08.2007
667
6
3
Josef Jan
18.05.2007
596
9
4
Fanta Tadeáš
24.03.2008
910
6
5
Kohout JAN (H)
26.02.2008
582
9
6
Franeta Marco
23.05.2007
715
6
7
Nedbal Tomáš
11.05.2008
910
6
8
Hofman Jáchym
02.09.2008
1373
4
9
Beneš Dominik
10.04.2009
2094
1
10
Kurtinec Jaroslav
01.11.2009
2094
1
11
Libenský David
16.08.2009
2094
1
12
Vinklařík Jiří
24.05.2009
2094
1
21
Sertičová Tereza
17.03.2008
305
9
22
Švajcrová Lucie (H)
20.07.2008
244
12
23
Jeníková Nikol
18.10.2007
446
6
24
Podešvová Agáta
30.12.2008
896
4
25
Jelínková Pavla
04.08.2008
842
4
26
Kočová Karolína
08.09.2007
1270
1
27
Čejková Tereza
24.02.2008
1270
1
28
Vejsadová Eliška
26.11.2007
1270
1