Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

48-B- 2+1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
6
0
23:7
48:19
339:200
12
2
TK Praga-Vysočany
Tisknout
5
1
21:9
45:19
311:238
11
3
VŠTJ Technika Praha strojní
Tisknout
3
3
18:12
37:27
288:255
9
4
TJ Spoje Praha C
Tisknout
2
4
13:17
26:34
250:268
8
5
Tenis Cibulka C
Tisknout
2
4
12:18
27:39
284:315
8
6
LTC Svoboda Praha
Tisknout
2
4
11:19
24:39
246:314
8
7
TO Bohemians Praha
Tisknout
1
5
7:23
17:47
199:327
7
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
5.5.2019
6
TJ Spoje Praha C VŠTJ Technika Praha strojní
3:2
6:4
47:34
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Hodač Miloš
1
Hereš Karel
4
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
2.
Begun Rafael
1
Dobiáš Antonín
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
3.
Turková Karolína
1
Stohr Nela
1
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
4.
Begun Rafael
Hollandrová Aneta
1
1
Gerber Nicholas (EU)
Stohr Nela
1
1
6:1
6:3
 
12
4
2
0
1
0
5.
Hodač Miloš
Begun Rafael
1
1
Gerber Nicholas (EU)
Hereš Karel
1
4
4:6
2:6
 
6
12
0
2
0
1
               
47
34
6
4
3
2

Soupiska TJ Spoje Praha C

jméno
nar.
BH
1
Růžička Šimon
23.01.2008
2094
1
2
Plic Ondřej
25.03.2009
2094
1
3
Hodač Miloš
06.01.2009
2094
1
4
Březina David
26.11.2009
2094
1
5
Begun Rafael
20.10.2009
2094
1
21
Andrushchenko Renata (Z)
27.03.2007
1270
1
22
Vojtěchová Amálie
21.02.2008
1270
1
23
Hollandrová Aneta
25.01.2009
1270
1
24
Turková Karolína
18.11.2009
1270
1

Soupiska VŠTJ Technika Praha strojní

jméno
nar.
BH
1
Hereš Karel
25.06.2007
1253
4
2
Gerber Nicholas (EU)
22.05.2008
2094
1
3
Dobiáš Antonín
19.05.2009
2094
1
4
Malát Lukáš
02.05.2008
2094
1
5
Donoval Juraj
04.01.2008
2094
1
21
Hájková Barbora
28.12.2007
1070
3
22
Šimíčková Adéla
12.10.2007
936
3
23
Čermáková Vanda
26.03.2009
1270
1
24
Stohr Nela
26.06.2009
1270
1