Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

48-B- 2+1

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Sokol Dolní Počernice z.s.
Tisknout
6
0
23:7
48:19
339:200
12
2
TK Praga-Vysočany
Tisknout
4
1
17:8
37:17
259:205
9
3
VŠTJ Technika Praha strojní
Tisknout
2
3
14:11
29:25
240:228
7
4
TJ Spoje Praha C
Tisknout
2
3
11:14
22:28
213:219
7
5
LTC Svoboda Praha
Tisknout
2
3
10:15
22:31
219:266
7
6
Tenis Cibulka C
Tisknout
1
4
9:16
21:35
235:278
6
7
TO Bohemians Praha
Tisknout
1
4
6:19
15:39
166:275
6
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
Sokol Dolní Počernice z.s. Tenis Cibulka C
3:2
7:4
52:30
Zápis o utkání - oficiální
2
volno LTC Svoboda Praha
0:0
 
 
 
3
VŠTJ Technika Praha strojní TK Praga-Vysočany
2:3
5:7
50:56
Zápis o utkání - oficiální
4
TO Bohemians Praha TJ Spoje Praha C
0:5
0:10
17:62
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019
5
Tenis Cibulka C TO Bohemians Praha
5:0
10:1
60:29
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Spoje Praha C VŠTJ Technika Praha strojní
3:2
6:4
47:34
Zápis o utkání - oficiální
7
TK Praga-Vysočany volno
0:0
 
 
 
8
LTC Svoboda Praha Sokol Dolní Počernice z.s.
0:5
1:10
22:66
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
LTC Svoboda Praha Tenis Cibulka C
4:1
9:3
70:60
Zápis o utkání - oficiální
10
Sokol Dolní Počernice z.s. TK Praga-Vysočany
4:1
8:4
51:34
Zápis o utkání - oficiální
11
volno TJ Spoje Praha C
0:0
 
 
 
12
VŠTJ Technika Praha strojní TO Bohemians Praha
4:1
8:2
53:24
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
Tenis Cibulka C VŠTJ Technika Praha strojní
1:4
4:8
54:65
Zápis o utkání - oficiální
14
TO Bohemians Praha volno
0:0
 
 
 
15
TJ Spoje Praha C Sokol Dolní Počernice z.s.
1:4
2:8
34:56
Zápis o utkání - oficiální
16
TK Praga-Vysočany LTC Svoboda Praha
4:1
8:2
51:38
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019
17
TK Praga-Vysočany Tenis Cibulka C
5:0
10:0
62:31
Zápis o utkání - oficiální
18
LTC Svoboda Praha TJ Spoje Praha C
4:1
8:2
56:35
Zápis o utkání - oficiální
19
Sokol Dolní Počernice z.s. TO Bohemians Praha
4:1
9:4
67:42
Zápis o utkání - oficiální
20
volno VŠTJ Technika Praha strojní
0:0
 
 
 
6
16.6.2019
21
Tenis Cibulka C volno
0:0
 
 
 
22
VŠTJ Technika Praha strojní Sokol Dolní Počernice z.s.
2:3
4:6
38:47
Zápis o utkání - oficiální
23
TO Bohemians Praha LTC Svoboda Praha
4:1
8:2
54:33
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Spoje Praha C TK Praga-Vysočany
1:4
2:8
35:56
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
25
TJ Spoje Praha C Tenis Cibulka C
0:0
 
 
 
26
TK Praga-Vysočany TO Bohemians Praha
0:0
 
 
 
27
LTC Svoboda Praha VŠTJ Technika Praha strojní
0:0
 
 
 
28
Sokol Dolní Počernice z.s. volno
0:0