Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

46. 3.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Tenis Cibulka B
Tisknout
5
1
39:15
76:41
578:423
11
2
TENIS Klánovice C
Tisknout
5
1
37:17
80:37
566:420
11
3
Lokomotiva Praha
Tisknout
4
2
37:17
79:39
589:429
10
4
TJ Sokol Vysočany B
Tisknout
4
2
30:24
66:57
518:459
10
5
SK Satalice B
Tisknout
3
3
28:26
61:54
502:462
9
6
Pála Vízner Tennis z.s.
Tisknout
2
4
27:27
58:56
468:490
8
7
Sokol Petrovice
Tisknout
1
5
11:43
24:88
315:597
7
8
TK Horní Měcholupy
Tisknout
0
6
7:47
18:90
334:590
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
Lokomotiva Praha TENIS Klánovice C
4:5
9:12
87:86
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Horní Měcholupy Sokol Petrovice
4:5
8:10
74:79
Zápis o utkání - oficiální
3
SK Satalice B Pála Vízner Tennis z.s.
5:4
11:9
94:84
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenis Cibulka B TJ Sokol Vysočany B
8:1
17:4
101:60
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019
5
TENIS Klánovice C Tenis Cibulka B
3:6
9:12
85:99
Zápis o utkání - oficiální
6
TJ Sokol Vysočany B SK Satalice B
5:4
10:11
74:87
Zápis o utkání - oficiální
7
Pála Vízner Tennis z.s. TK Horní Měcholupy
6:3
12:6
81:84
Zápis o utkání - oficiální
8
Sokol Petrovice Lokomotiva Praha
0:9
0:18
35:109
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
Sokol Petrovice TENIS Klánovice C
1:8
3:16
49:105
Zápis o utkání - oficiální
10
Lokomotiva Praha Pála Vízner Tennis z.s.
8:1
16:3
107:59
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Horní Měcholupy TJ Sokol Vysočany B
0:9
2:18
48:113
Zápis o utkání - oficiální
12
SK Satalice B Tenis Cibulka B
6:3
13:6
98:67
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
TENIS Klánovice C SK Satalice B
7:2
15:4
100:59
Zápis o utkání - oficiální
14
Tenis Cibulka B TK Horní Měcholupy
9:0
14:2
96:35
Zápis o utkání - oficiální
15
TJ Sokol Vysočany B Lokomotiva Praha
4:5
10:11
84:79
Zápis o utkání - oficiální
16
Pála Vízner Tennis z.s. Sokol Petrovice
8:1
16:2
98:46
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019
17
Pála Vízner Tennis z.s. TENIS Klánovice C
4:5
9:10
71:78
Zápis o utkání - oficiální
18
Sokol Petrovice TJ Sokol Vysočany B
3:6
7:13
69:106
Zápis o utkání - oficiální
19
Lokomotiva Praha Tenis Cibulka B
4:5
11:10
108:110
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Horní Měcholupy SK Satalice B
0:9
0:18
38:109
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019
21
TENIS Klánovice C TK Horní Měcholupy
9:0
18:0
112:55
Zápis o utkání - oficiální
22
SK Satalice B Lokomotiva Praha
2:7
4:14
55:99
Zápis o utkání - oficiální
23
Tenis Cibulka B Sokol Petrovice
8:1
17:2
105:37
Zápis o utkání - oficiální
24
TJ Sokol Vysočany B Pála Vízner Tennis z.s.
5:4
11:9
81:75
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
25
TJ Sokol Vysočany B TENIS Klánovice C
0:0
 
 
 
26
Pála Vízner Tennis z.s. Tenis Cibulka B
0:0
 
 
 
27
Sokol Petrovice SK Satalice B
0:0
 
 
 
28
Lokomotiva Praha TK Horní Měcholupy
0:0