Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: mladší žactvo

43. 2.třída A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS Klánovice B
Tisknout
5
0
39:6
78:13
499:198
10
2
SK Aritma Praha B
Tisknout
5
0
35:10
72:25
476:261
10
3
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
Tisknout
3
2
26:19
53:39
397:324
8
4
SK Satalice A
Tisknout
3
2
20:25
43:52
363:376
8
5
TK Start Praha-Topolka
Tisknout
2
4
24:30
53:62
442:459
8
6
SK HAMR, z.s. D
Tisknout
0
5
15:30
31:60
247:408
5
7
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
Tisknout
0
5
3:42
6:85
124:522
5
8
volno  
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
28.4.2019
1
SK Aritma Praha B volno
0:0
 
 
 
2
TENIS Klánovice B SK HAMR, z.s. D
6:3
12:6
77:42
Zápis o utkání - oficiální
3
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. SK Satalice A
1:8
2:17
37:104
Zápis o utkání - oficiální
4
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B TK Start Praha-Topolka
5:4
10:8
70:67
Zápis o utkání - oficiální
2
5.5.2019
5
volno Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0:0
 
 
 
6
TK Start Praha-Topolka TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
9:0
18:0
109:20
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Satalice A TENIS Klánovice B
0:9
0:18
37:111
Zápis o utkání - oficiální
8
SK HAMR, z.s. D SK Aritma Praha B
3:6
6:12
43:80
Zápis o utkání - oficiální
3
12.5.2019
9
SK HAMR, z.s. D volno
0:0
 
 
 
10
SK Aritma Praha B SK Satalice A
7:2
15:5
98:64
Zápis o utkání - oficiální
11
TENIS Klánovice B TK Start Praha-Topolka
9:0
18:1
114:37
Zápis o utkání - oficiální
12
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
2:7
4:14
41:93
Zápis o utkání - oficiální
4
26.5.2019
13
volno TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0:0
 
 
 
14
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B TENIS Klánovice B
3:6
6:12
63:89
Zápis o utkání - oficiální
15
TK Start Praha-Topolka SK Aritma Praha B
1:8
5:17
75:120
Zápis o utkání - oficiální
16
SK Satalice A SK HAMR, z.s. D
5:4
10:8
70:58
Zápis o utkání - oficiální
5
9.6.2019
17
SK Satalice A volno
0:0
 
 
 
18
SK HAMR, z.s. D TK Start Praha-Topolka
3:6
6:12
47:82
Zápis o utkání - oficiální
19
SK Aritma Praha B Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
5:4
10:9
70:72
Zápis o utkání - oficiální
20
TENIS Klánovice B TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
9:0
18:0
108:19
Zápis o utkání - oficiální
6
16.6.2019
21
volno TENIS Klánovice B
0:0
 
 
 
22
TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s. SK Aritma Praha B
0:9
0:18
7:108
Zápis o utkání - oficiální
23
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B SK HAMR, z.s. D
7:2
14:5
99:57
Zápis o utkání - oficiální
24
TK Start Praha-Topolka SK Satalice A
4:5
9:11
72:88
Zápis o utkání - oficiální
7
23.6.2019
25
TK Start Praha-Topolka volno
0:0
 
 
 
26
SK Satalice A Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. B
0:0
 
 
 
27
SK HAMR, z.s. D TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0:0
 
 
 
28
SK Aritma Praha B TENIS Klánovice B
0:0