Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

43 - Pardubický krajský přebor

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Chrudim A
Tisknout
6
0
45:9
90:20
594:272
12
2
TK Letohrad
Tisknout
4
2
34:20
71:46
548:414
10
3
TO SK Žamberk A
Tisknout
4
2
29:25
60:52
480:410
10
4
TK Česká Třebová, z.s. B
Tisknout
3
3
24:30
52:63
440:493
9
5
TK Pernštýn 1897 Pardubice A
Tisknout
3
2
29:16
62:33
458:321
8
6
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
Tisknout
2
4
22:32
47:68
398:524
8
7
TK Choceň A
Tisknout
1
4
16:29
35:60
314:430
6
8
LTC Vysoké Mýto
Tisknout
0
6
8:46
18:93
229:597
6

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
29.4.
1
TO SK Žamberk A TK Česká Třebová, z.s. B
5:4
11:8
84:71
Zápis o utkání - oficiální
2
TK Letohrad TK Pernštýn 1897 Pardubice A
8:1
16:4
113:55
Zápis o utkání - oficiální
3
TC Chrudim A TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
6:3
12:6
90:51
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Choceň A LTC Vysoké Mýto
8:1
16:3
104:40
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.
5
TK Česká Třebová, z.s. B TK Choceň A
5:4
11:8
84:61
Zápis o utkání - oficiální
6
LTC Vysoké Mýto TC Chrudim A
1:8
2:16
18:98
Zápis o utkání - oficiální
7
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Letohrad
4:5
9:11
70:92
Zápis o utkání - oficiální
8
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TO SK Žamberk A
7:2
15:4
102:55
Zápis o utkání - oficiální
3
20.5.
9
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TK Česká Třebová, z.s. B
4:5
9:10
85:77
Zápis o utkání - oficiální
10
TO SK Žamberk A TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
5:4
11:9
90:77
Zápis o utkání - oficiální
11
TK Letohrad LTC Vysoké Mýto
7:2
14:4
95:50
Zápis o utkání - oficiální
12
TC Chrudim A TK Choceň A
9:0
18:0
110:38
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.
13
TK Česká Třebová, z.s. B TC Chrudim A
1:8
3:16
45:106
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Choceň A TK Letohrad
3:6
9:12
83:92
Zápis o utkání - oficiální
15
LTC Vysoké Mýto TO SK Žamberk A
0:9
0:18
23:108
Zápis o utkání - oficiální
16
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Pernštýn 1897 Pardubice A
1:8
2:16
42:100
Zápis o utkání - oficiální
5
10.6.
17
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Česká Třebová, z.s. B
5:4
10:10
82:88
Zápis o utkání - oficiální
18
TK Pernštýn 1897 Pardubice A LTC Vysoké Mýto
9:0
18:1
116:34
Zápis o utkání - oficiální
19
TO SK Žamberk A TK Choceň A
8:1
16:2
104:28
Zápis o utkání - oficiální
20
TK Letohrad TC Chrudim A
4:5
9:10
81:81
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.
21
TK Česká Třebová, z.s. B TK Letohrad
5:4
10:9
75:75
Zápis o utkání - oficiální
22
TC Chrudim A TO SK Žamberk A
9:0
18:0
109:39
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Choceň A TK Pernštýn 1897 Pardubice A
0:0
 
 
 
24
LTC Vysoké Mýto TJ Jiskra Havlíčkův Brod B
4:5
8:11
64:76
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.
25
LTC Vysoké Mýto TK Česká Třebová, z.s. B
0:0
 
 
 
26
TJ Jiskra Havlíčkův Brod B TK Choceň A
0:0
 
 
 
27
TK Pernštýn 1897 Pardubice A TC Chrudim A
0:0
 
 
 
28
TO SK Žamberk A TK Letohrad
0:0