Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

41 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
7
0
49:14
101:32
702:390
14
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
6
1
46:17
98:39
690:367
13
3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
Tisknout
5
2
46:17
95:39
672:416
12
4
TO TJ Svitavy A
Tisknout
3
4
27:36
57:78
459:572
10
5
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
3
4
26:37
61:79
518:560
10
6
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
3
4
24:39
53:83
474:575
10
7
LTC Pardubice A
Tisknout
1
6
19:44
43:92
396:660
8
8
TK Dynamo Hradec Králové
Tisknout
0
7
15:48
32:98
292:663
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
24.6.
28
TK Česká Třebová, z.s. A TO TJ Tesla Pardubice A
7:2
15:4
98:51
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Košek Adam
25
Šmejkal Šimon
20
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
2.
Plachý Vojtěch
20
Čapek Bohumil
12
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
3.
Ježková Stela (H)
35
Čapounová Kateřina
12
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
4.
Herníková Eliška
6
Vobořilová Anna
1
4:6
6:3
4:6
14
15
1
2
0
1
5.
Herman Dominik (H)
15
Červinka Vilém
6
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
6.
Ploc Matouš
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
7.
Ježková Stela (H)
Herníková Eliška
35
6
Čapounová Kateřina
Vobořilová Anna
12
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Plachý Vojtěch
Herman Dominik (H)
20
15
Šmejkal Šimon
Čapek Bohumil
20
12
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
9.
Košek Adam
Ploc Matouš
25
1
 
 
 
12
0
2
0
1
0
               
98
51
15
4
7
2

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Košek Adam
31.12.2006
119
25
2
Plachý Vojtěch
08.03.2006
152
20
3
Herman Dominik (H)
20.03.2006
211
15
4
Lána Matěj
05.05.2006
1549
3
5
Janeček Roman
13.12.2006
409
12
6
Klíma Petr
20.08.2006
509
9
7
Kovář Šimon
02.08.2006
1873
3
8
Skalický Šimon
09.04.2007
1988
3
9
Vostřel Vojta
07.06.2007
1988
3
10
Ploc Matouš
14.11.2008
2103
1
11
Marek Patrik
17.02.2008
2103
1
21
Ježková Stela (H)
04.10.2006
41
35
22
Herníková Eliška
08.01.2007
452
6
23
Rybickova Gabriela
10.07.2007
852
4
24
Crhová Charlene
06.06.2008
1275
1
25
Kvapilová Nelly
26.07.2007
1275
1
26
Hýblová Zuzana
20.06.2008
1275
1

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Šmejkal Šimon
29.05.2006
137
20
2
Čapek Bohumil
29.09.2006
359
12
3
Červinka Vilém
19.10.2007
806
6
4
Klíma Filip
15.07.2008
2103
1
5
Šimonek Patrik
26.05.2008
2103
1
6
Blažek Tomáš
01.02.2008
2103
1
7
Kinkor Adam
30.12.2008
2103
1
8
Holý Tomáš
20.12.2008
2103
1
9
Baudyš Kryštof
07.03.2008
2103
1
10
Chaloupka David
09.10.2008
2103
1
21
Čapounová Kateřina
01.03.2006
234
12
22
Vobořilová Anna
27.08.2008
1275
1
23
Dubovská Anna
03.03.2008
1275
1
24
Klodnerová Adéla
05.08.2007
1275
1
25
Malinová Natálie
22.04.2008
1275
1
26
Čapounová Michaela
28.10.2008
1275
1