Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2018

Věková kategorie: mladší žactvo

41 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
7
0
49:14
101:32
702:390
14
2
TK Česká Třebová, z.s. A
Tisknout
6
1
46:17
98:39
690:367
13
3
TJ Jiskra Havlíčkův Brod A
Tisknout
5
2
46:17
95:39
672:416
12
4
TO TJ Svitavy A
Tisknout
3
4
27:36
57:78
459:572
10
5
Lokomotiva Trutnov A
Tisknout
3
4
26:37
61:79
518:560
10
6
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
3
4
24:39
53:83
474:575
10
7
LTC Pardubice A
Tisknout
1
6
19:44
43:92
396:660
8
8
TK Dynamo Hradec Králové
Tisknout
0
7
15:48
32:98
292:663
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
5
10.6.
19
TK Česká Třebová, z.s. A LTC Pardubice A
8:1
17:2
105:29
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Košek Adam
25
Zalabák Ondřej
9
6:1
6:0
 
12
1
2
0
1
0
2.
Plachý Vojtěch
20
Větrovský Tomáš
4
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
3.
Herníková Eliška
6
Kárychová Viktorie (H)
9
6:2
0:6
3:6
9
14
1
2
0
1
4.
Rybickova Gabriela
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
5.
Herman Dominik (H)
15
Berka Marek
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Ploc Matouš
1
Dymák Filip
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
7.
Herníková Eliška
Rybickova Gabriela
6
4
 
 
 
12
0
2
0
1
0
8.
Košek Adam
Herman Dominik (H)
25
15
Zalabák Ondřej
Dymák Filip
9
1
6:0
6:2
 
12
2
2
0
1
0
9.
Plachý Vojtěch
Ploc Matouš
20
1
Větrovský Tomáš
Berka Marek
4
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
105
29
17
2
8
1

Soupiska TK Česká Třebová, z.s. A

jméno
nar.
BH
1
Košek Adam
31.12.2006
119
25
2
Plachý Vojtěch
08.03.2006
152
20
3
Herman Dominik (H)
20.03.2006
211
15
4
Lána Matěj
05.05.2006
1549
3
5
Janeček Roman
13.12.2006
409
12
6
Klíma Petr
20.08.2006
509
9
7
Kovář Šimon
02.08.2006
1873
3
8
Skalický Šimon
09.04.2007
1988
3
9
Vostřel Vojta
07.06.2007
1988
3
10
Ploc Matouš
14.11.2008
2103
1
11
Marek Patrik
17.02.2008
2103
1
21
Ježková Stela (H)
04.10.2006
41
35
22
Herníková Eliška
08.01.2007
452
6
23
Rybickova Gabriela
10.07.2007
852
4
24
Crhová Charlene
06.06.2008
1275
1
25
Kvapilová Nelly
26.07.2007
1275
1
26
Hýblová Zuzana
20.06.2008
1275
1

Soupiska LTC Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Zalabák Ondřej
19.06.2006
437
9
2
Větrovský Tomáš
10.06.2006
1485
4
3
Berka Marek
12.12.2006
2103
1
4
Dymák Filip
07.05.2008
2103
1
5
Nekut Martin
02.12.2006
2103
1
6
Černík Jaroslav
07.02.2008
2103
1
7
Pech Arnošt
01.09.2008
2103
1
21
Beranová Kateřina (H)
08.06.2006
168
15
22
Kárychová Viktorie (H)
05.04.2007
347
9
23
Němcová Alžběta
03.03.2007
1205
3
24
Zalabáková Veronika
19.06.2006
1275
1
25
Horáková Běla
18.02.2008
1275
1
26
Mužíková Lilien
16.11.2007
1275
1