Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: mladší žactvo

70 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
56:7
115:22
746:293
14
2
WILSON Tenis Centrum
Tisknout
5
2
40:23
86:50
652:460
12
3
Slavoj Český Brod
Tisknout
5
2
38:25
86:53
668:486
12
4
1. Vestecká sportovní o.s.
Tisknout
5
2
31:32
69:70
561:587
12
5
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
3
4
34:29
74:62
577:548
10
6
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
2
5
24:39
52:85
478:646
9
7
Tenis Dobříš
Tisknout
1
6
17:46
36:98
369:663
8
8
Lokomotiva Zdice
Tisknout
0
7
12:51
27:105
357:725
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
18.6.2017 NT 24.6.2017
24
Tenis Dobříš Lokomotiva Zdice
6:3
12:7
97:66
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Břicháček Bedřich (H)
20
Nový Mikoláš
9
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
2.
Strnad Štěpán
12
Hnízdil Tomáš
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
3.
Prusík Michal
6
Kalle Nicholas (H)
1
3:6
5:7
 
8
13
0
2
0
1
4.
Mácha Radim
3
Klepáč Adam
1
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Syrová Natálie
20
Rosolová Julie
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Fialová Adéla (H)
1
Jungmannová Nicol
1
6:4
5:7
7:6
18
17
2
1
1
0
7.
Břicháček Bedřich (H)
Strnad Štěpán
20
12
Hnízdil Tomáš
Klepáč Adam
6
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
8.
Prusík Michal
Mácha Radim
6
3
Nový Mikoláš
Kalle Nicholas (H)
9
1
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
9.
Syrová Natálie
Fialová Adéla (H)
20
1
Rosolová Julie
Jungmannová Nicol
1
1
6:2
6:4
 
12
6
2
0
1
0
               
97
66
12
7
6
3

Soupiska Tenis Dobříš

jméno
nar.
BH
1
Břicháček Bedřich (H)
08.04.2006
164
20
2
Strnad Štěpán
09.03.2006
357
12
3
Rychly Petr (H)
10.03.2005
468
9
4
Petera Patrik
12.10.2005
569
9
5
Prusík Michal
02.09.2006
874
6
6
Veselý Tomáš
29.04.2005
1202
4
7
Brašnička Martin
25.01.2006
1615
3
8
Durdík Adam
28.02.2006
1555
3
9
Moravec David
07.06.2006
1494
3
10
Kolář Matěj
07.11.2006
1696
3
11
Mácha Radim
25.12.2005
1696
3
12
Košťál Jakub
06.04.2007
2068
1
21
Syrová Natálie
05.08.2006
116
20
22
Malaescu Daria-Stefania (EU)
03.10.2005
511
6
23
Žádníková Jana
18.06.2006
659
4
24
Veselá Amálie
07.04.2006
614
4
25
Fialová Adéla (H)
15.06.2005
1253
1
26
Drechslerová Natálie
05.01.2005
1253
1
27
Netscherová Adéla
06.02.2007
1253
1

Soupiska Lokomotiva Zdice

jméno
nar.
BH
1
Vaníček Josef
23.12.2005
608
9
2
Nový Mikoláš
02.01.2005
554
9
3
Hnízdil Tomáš
31.03.2006
892
6
4
Kalle Nicholas (H)
27.04.2007
2068
1
5
Klepáč Adam
29.07.2007
2068
1
6
Hrach Vít
29.05.2007
2068
1
7
Pech Karel
03.07.2007
2068
1
21
Vaníčková Anna
23.12.2005
349
9
22
Fajmonová Sarah Melany (H)
09.03.2007
1253
1
23
Rosolová Julie
11.01.2007
1253
1
24
Jungmannová Nicol
07.09.2005
1253
1