Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: mladší žactvo

70 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
56:7
115:22
746:293
14
2
WILSON Tenis Centrum
Tisknout
5
2
40:23
86:50
652:460
12
3
Slavoj Český Brod
Tisknout
5
2
38:25
86:53
668:486
12
4
1. Vestecká sportovní o.s.
Tisknout
5
2
31:32
69:70
561:587
12
5
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
3
4
34:29
74:62
577:548
10
6
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
2
5
24:39
52:85
478:646
9
7
Tenis Dobříš
Tisknout
1
6
17:46
36:98
369:663
8
8
Lokomotiva Zdice
Tisknout
0
7
12:51
27:105
357:725
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
6
18.6.2017 NT 24.6.2017
23
TK Bohutín, z.s. 1. Vestecká sportovní o.s.
4:5
8:10
70:76
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Blovský Tomáš
15
Šafařík Jakub (H)
25
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
2.
Kovačka Matouš (H)
15
Vojtíšek Filip (H)
20
1:6
5:7
 
6
13
0
2
0
1
3.
Tomcová Štěpánka
15
Líbalová Jolana (H)
20
4:6
3:6
 
7
12
0
2
0
1
4.
Škudrnová Sabina
12
Kodešová Klára
6
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
5.
Troller Petr
15
kukuczka alex
9
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Celina Tobiáš
1
Lamža Julián
4
6:2
6:2
 
12
4
2
0
1
0
7.
Tomcová Štěpánka
Škudrnová Sabina
15
12
Líbalová Jolana (H)
Kodešová Klára
20
6
7:5
6:2
 
13
7
2
0
1
0
8.
Blovský Tomáš
Troller Petr
15
15
Šafařík Jakub (H)
Vojtíšek Filip (H)
25
20
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Celina Tobiáš
Fous Ondřej
1
1
kukuczka alex
Lamža Julián
9
4
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
               
70
76
8
10
4
5

Soupiska TK Bohutín, z.s.

jméno
nar.
BH
1
Polata Michael (H)
04.04.2005
195
20
2
Blovský Tomáš
28.11.2005
219
15
3
Kovačka Matouš (H)
09.03.2005
226
15
4
Troller Petr
06.08.2005
238
15
5
Horňák Daniel
10.09.2005
654
9
6
Krameš Štěpán
10.08.2006
991
4
7
Pohan Lukáš
18.12.2006
1399
4
8
Troják Tadeáš
23.08.2006
1787
3
9
Celina Tobiáš
21.06.2007
2068
1
10
Fous Ondřej
10.04.2007
2068
1
21
Tomcová Štěpánka
06.10.2005
125
15
22
Škudrnová Sabina
01.10.2005
211
12
23
Celinová Sára
10.08.2005
1054
3
24
Kubová Kateřina
25.09.2006
932
3
25
Janáková Natálie
19.07.2006
876
3
26
Schambergerová Kateřina
08.02.2006
647
4
27
Klemšová Simona
13.02.2007
1253
1
28
Vohradská Eliška
22.01.2007
1253
1

Soupiska 1. Vestecká sportovní o.s.

jméno
nar.
BH
1
Šafařík Jakub (H)
18.09.2005
144
25
2
Vojtíšek Filip (H)
02.05.2006
183
20
3
Augustýn Tadeáš
06.05.2006
332
12
4
kukuczka alex
08.08.2006
617
9
5
Lamža Julián
09.02.2006
1011
4
6
Nevrkla Jakub
03.06.2005
1299
4
7
Andronikov David
02.03.2005
1960
3
8
Navrátil Marek
18.08.2007
2068
1
21
Líbalová Jolana (H)
13.12.2006
115
20
22
Kodešová Klára
28.05.2006
381
6
23
Pavelková Adéla
26.02.2006
918
3
24
Duchačová Nela
28.12.2005
1253
1