Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: mladší žactvo

70 JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Neridé
Tisknout
7
0
56:7
115:22
746:293
14
2
WILSON Tenis Centrum
Tisknout
5
2
40:23
86:50
652:460
12
3
Slavoj Český Brod
Tisknout
5
2
38:25
86:53
668:486
12
4
1. Vestecká sportovní o.s.
Tisknout
5
2
31:32
69:70
561:587
12
5
TK Bohutín, z.s.
Tisknout
3
4
34:29
74:62
577:548
10
6
Tenisový klub Benátky nad Jizerou
Tisknout
2
5
24:39
52:85
478:646
9
7
Tenis Dobříš
Tisknout
1
6
17:46
36:98
369:663
8
8
Lokomotiva Zdice
Tisknout
0
7
12:51
27:105
357:725
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
28.5.2017 NT 3.6.2017
15
Tenis Dobříš TK Neridé
0:9
1:18
22:111
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Břicháček Bedřich (H)
20
Bouček František
45
3:6
3:6
 
6
12
0
2
0
1
2.
Strnad Štěpán
12
Bruk Adam
20
6:3
0:6
0:6
6
15
1
2
0
1
3.
Prusík Michal
6
Holub Lukáš J.
20
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
4.
Janeček Ondřej
15
 
 
 
0
12
0
2
0
1
5.
Fialová Adéla (H)
1
Malá Natálie
15
3:6
0:6
 
3
12
0
2
0
1
6.
Spirovová Viktorie
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
7.
Fialová Adéla (H)
1
 
 
 
0
12
0
2
0
1
8.
Břicháček Bedřich (H)
Strnad Štěpán
20
12
Bouček František
Bruk Adam
45
20
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
9.
Prusík Michal
6
Holub Lukáš J.
Janeček Ondřej
20
15
 
 
 
0
12
0
2
0
1
               
22
111
1
18
0
9

Soupiska Tenis Dobříš

jméno
nar.
BH
1
Břicháček Bedřich (H)
08.04.2006
164
20
2
Strnad Štěpán
09.03.2006
357
12
3
Rychly Petr (H)
10.03.2005
468
9
4
Petera Patrik
12.10.2005
569
9
5
Prusík Michal
02.09.2006
874
6
6
Veselý Tomáš
29.04.2005
1202
4
7
Brašnička Martin
25.01.2006
1615
3
8
Durdík Adam
28.02.2006
1555
3
9
Moravec David
07.06.2006
1494
3
10
Kolář Matěj
07.11.2006
1696
3
11
Mácha Radim
25.12.2005
1696
3
12
Košťál Jakub
06.04.2007
2068
1
21
Syrová Natálie
05.08.2006
116
20
22
Malaescu Daria-Stefania (EU)
03.10.2005
511
6
23
Žádníková Jana
18.06.2006
659
4
24
Veselá Amálie
07.04.2006
614
4
25
Fialová Adéla (H)
15.06.2005
1253
1
26
Drechslerová Natálie
05.01.2005
1253
1
27
Netscherová Adéla
06.02.2007
1253
1

Soupiska TK Neridé

jméno
nar.
BH
1
Lechno-Wasiutyński Fryderyk (EU)
20.03.2005
41
45
2
Neumann Jakub Jiří (H)
23.02.2005
51
45
3
Bouček František
17.07.2005
53
45
4
Hozman Dominik
20.07.2005
97
30
5
Bruk Adam
27.01.2005
154
20
6
Holub Lukáš J.
13.02.2006
188
20
7
Janeček Ondřej
01.03.2006
238
15
21
Čornyjová Yvona (H)
28.04.2005
29
45
22
Šalková Natálie
21.06.2006
64
30
23
Malá Natálie
13.02.2006
138
15
24
Spirovová Viktorie
10.04.2007
1253
1