Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: mladší žactvo

42. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lob S.A. Bohnice, zs A
Tisknout
7
0
56:7
114:19
740:284
14
2
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
5
2
39:24
83:54
619:500
12
3
TK Písnice
Tisknout
4
3
34:29
71:63
547:532
11
4
TENIS Klánovice A
Tisknout
4
3
29:34
66:72
538:568
11
5
TJ Radlice A
Tisknout
3
4
29:34
60:74
529:588
10
6
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
5
24:39
56:85
501:627
9
7
TK Konstruktiva, z.s. A
Tisknout
2
5
21:42
45:88
462:658
9
8
SK Aritma Praha B
Tisknout
1
6
20:43
47:87
457:636
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
7
25.6.2017
26
TENIS Klánovice A TK Písnice
8:1
16:2
99:47
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Rat Adam
12
Ha Duc Hieu
9
7:5
6:0
 
13
5
2
0
1
0
2.
Sedláček Mirek
6
Matyáš Matěj
9
7:6
6:3
 
13
9
2
0
1
0
3.
Týčová Nikola
4
Seitzová Tereza
12
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
4.
Katzerová Ellen
1
Šotolová Agáta Vlasta
6
6:4
6:0
 
12
4
2
0
1
0
5.
Burda Oliver Petr (H)
6
Gibek Jan (H)
6
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
6.
Prokůpek Tomáš
1
Škopek Adam
3
6:3
6:3
 
12
6
2
0
1
0
7.
Týčová Nikola
Katzerová Ellen
4
1
Seitzová Tereza
Šotolová Agáta Vlasta
12
6
6:0
6:4
 
12
4
2
0
1
0
8.
Rat Adam
Burda Oliver Petr (H)
12
6
Ha Duc Hieu
Matyáš Matěj
9
9
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
9.
Sedláček Mirek
Prokůpek Tomáš
6
1
Gibek Jan (H)
Škopek Adam
6
3
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
               
99
47
16
2
8
1

Soupiska TENIS Klánovice A

jméno
nar.
BH
1
Rat Adam
24.11.2005
336
12
2
Sedláček Mirek
17.01.2006
716
6
3
Procházka Šimon
04.06.2005
957
6
4
Burda Oliver Petr (H)
24.12.2006
845
6
5
Feix Adam
23.10.2005
1443
4
6
Prokůpek Tomáš
03.10.2007
2068
1
7
Rašík David
23.06.2007
2068
1
8
Krtek Adam
04.01.2007
2068
1
9
Machalický Jan
21.08.2007
2068
1
10
Hrbáč Erik
22.04.2005
2068
1
21
Sedláčková Hana
17.01.2006
511
6
22
Týčová Nikola
18.08.2006
852
4
23
Hladká Elen
15.10.2007
1253
1
24
Katzerová Ellen
27.03.2007
1253
1
25
Poláková Liliana
24.06.2007
1253
1
Kapitán družstva TENIS Klánovice A
Příjmení a jméno: Laža Filip
Telefon: 737470424
E-mail: filiplaza@atlas.cz
Zástupce kapitána družstva TENIS Klánovice A
Příjmení a jméno: Tomíška Ondřej
Telefon: 608730142
E-mail: info@tktola.cz

Soupiska TK Písnice

jméno
nar.
BH
1
Němeček Patrik (H)
25.06.2006
431
12
2
Ha Duc Hieu
11.01.2006
565
9
3
Matyáš Matěj
09.02.2005
631
9
4
Gibek Jan (H)
09.01.2005
821
6
5
Škopek Adam
13.04.2005
1615
3
6
Táborský Marek
21.11.2006
1399
4
7
Kalina Štěpán
14.10.2006
1399
4
8
Bártek Petr
02.11.2005
1615
3
9
Fejl Ondřej
25.09.2005
2068
1
10
Kůrka František
08.07.2005
2068
1
11
Petřík Oliver
03.09.2007
2068
1
21
Seitzová Tereza
13.08.2005
231
12
22
Naxerová Anna
11.01.2006
431
6
23
Šotolová Agáta Vlasta
24.08.2006
542
6
24
Kourkzi Salma
16.12.2005
1144
3
25
Dvořáková Renata
18.05.2005
1144
3
26
Duffková Natálie
01.08.2007
1253
1
Kapitán družstva TK Písnice
Příjmení a jméno: Němečková Markéta
Telefon: 728133233
E-mail: t.salek@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Písnice
Příjmení a jméno: Seitz Jan
Telefon: 603373306
E-mail: t.salek@centrum.cz