Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2017

Věková kategorie: mladší žactvo

42. 1.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
Lob S.A. Bohnice, zs A
Tisknout
7
0
56:7
114:19
740:284
14
2
Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.
Tisknout
5
2
39:24
83:54
619:500
12
3
TK Písnice
Tisknout
4
3
34:29
71:63
547:532
11
4
TENIS Klánovice A
Tisknout
4
3
29:34
66:72
538:568
11
5
TJ Radlice A
Tisknout
3
4
29:34
60:74
529:588
10
6
LTC Modřany 2005 B
Tisknout
2
5
24:39
56:85
501:627
9
7
TK Konstruktiva, z.s. A
Tisknout
2
5
21:42
45:88
462:658
9
8
SK Aritma Praha B
Tisknout
1
6
20:43
47:87
457:636
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
28.5.2017
14
TK Písnice Lob S.A. Bohnice, zs A
0:9
1:18
29:112
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Němeček Patrik (H)
12
Petrofský Martin
25
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
2.
Ha Duc Hieu
9
Trojan Filip (H)
12
6:4
1:6
0:6
7
16
1
2
0
1
3.
Seitzová Tereza
12
Surovčíková Sára
20
0:6
0:6
 
0
12
0
2
0
1
4.
Naxerová Anna
6
Prepslová Agáta
15
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Gibek Jan (H)
6
Perníček Lukáš
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
6.
Škopek Adam
3
Petrofský David
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
7.
Němeček Patrik (H)
Ha Duc Hieu
12
9
Petrofský Martin
Petrofský David
25
1
3:6
1:6
 
4
12
0
2
0
1
8.
Seitzová Tereza
Naxerová Anna
12
6
Surovčíková Sára
Prepslová Agáta
20
15
3:6
2:6
 
5
12
0
2
0
1
9.
Gibek Jan (H)
Škopek Adam
6
3
Trojan Filip (H)
Perníček Lukáš
12
1
1:6
1:6
 
2
12
0
2
0
1
               
29
112
1
18
0
9

Soupiska TK Písnice

jméno
nar.
BH
1
Němeček Patrik (H)
25.06.2006
431
12
2
Ha Duc Hieu
11.01.2006
565
9
3
Matyáš Matěj
09.02.2005
631
9
4
Gibek Jan (H)
09.01.2005
821
6
5
Škopek Adam
13.04.2005
1615
3
6
Táborský Marek
21.11.2006
1399
4
7
Kalina Štěpán
14.10.2006
1399
4
8
Bártek Petr
02.11.2005
1615
3
9
Fejl Ondřej
25.09.2005
2068
1
10
Kůrka František
08.07.2005
2068
1
11
Petřík Oliver
03.09.2007
2068
1
21
Seitzová Tereza
13.08.2005
231
12
22
Naxerová Anna
11.01.2006
431
6
23
Šotolová Agáta Vlasta
24.08.2006
542
6
24
Kourkzi Salma
16.12.2005
1144
3
25
Dvořáková Renata
18.05.2005
1144
3
26
Duffková Natálie
01.08.2007
1253
1
Kapitán družstva TK Písnice
Příjmení a jméno: Němečková Markéta
Telefon: 728133233
E-mail: t.salek@centrum.cz
Zástupce kapitána družstva TK Písnice
Příjmení a jméno: Seitz Jan
Telefon: 603373306
E-mail: t.salek@centrum.cz

Soupiska Lob S.A. Bohnice, zs A

jméno
nar.
BH
1
Petrofský Martin
01.11.2005
147
25
2
Trojan Filip (H)
18.04.2005
320
12
3
Ženatý Antonín (H)
27.08.2005
1960
3
4
Hájek Martin
14.03.2006
1615
3
5
Brettl Filip
12.12.2006
409
12
6
Neubauer Richard
30.07.2005
690
6
7
Vitásek Ondřej
07.11.2005
829
6
8
Marek Ondřej
01.04.2006
845
6
9
Šmehil Šimon (H)
11.09.2006
1494
3
10
Perníček Lukáš
06.12.2007
2068
1
11
Petrofský David
07.06.2007
2068
1
12
Kubišta Adam
30.04.2007
2068
1
21
Surovčíková Sára
20.05.2005
102
20
22
Prepslová Agáta
13.05.2005
134
15
23
Studena Michaela
05.06.2005
221
12
24
Kasýková Klára
11.04.2005
469
6
25
Mujdžičová Ema
09.06.2007
1253
1
26
Válková Emma
23.06.2007
1253
1
27
Uhrová Zuzana
24.03.2005
1253
1
28
Uhrová Tereza
20.01.2007
1253
1
Kapitán družstva Lob S.A. Bohnice, zs A
Příjmení a jméno: Knížek Jiří mgr.
Telefon: 775733784
E-mail: jklob@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva Lob S.A. Bohnice, zs A
Příjmení a jméno: Gallo Michal
Telefon: 775733784
E-mail: jklob@seznam.cz