Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: mladší žactvo

44. 2.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Meteor Praha A
Tisknout
7
0
41:22
84:48
597:440
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
5
2
48:15
98:36
670:361
12
3
TENIS Klánovice
Tisknout
5
2
40:23
88:53
643:482
12
4
SK HAMR, o.s. B
Tisknout
4
3
37:26
77:53
567:467
11
5
TK Konstruktiva
Tisknout
4
3
34:29
71:63
507:470
11
6
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
5
23:40
49:83
432:577
9
7
DTJ Jinonice
Tisknout
1
6
21:42
46:85
424:583
8
8
LTC Svoboda Praha
Tisknout
0
7
8:55
18:110
243:703
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
2
11.5.2014
7
TCD Donovalská Sportcentrum Uhříněves
8:1
16:3
99:46
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krechler Ondřej
12
Ščurek Oliver (H)
4
7:5
7:6
 
14
11
2
0
1
0
2.
Smrčka Jiří
9
Nasr Jakub
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
3.
Lipovská Kateřina (Z)
9
Kubíková Lucie Marie
6
6:2
6:0
 
12
2
2
0
1
0
4.
Vejšická Rozálie (H)
1
Drukerová Liliana Tucky
4
1:6
3:6
 
4
12
0
2
0
1
5.
Sotona Matěj
4
Semecký Matěj
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
6.
Peterka Adam
6
Rys Jan
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Lipovská Kateřina (Z)
Vejšická Rozálie (H)
9
1
Kubíková Lucie Marie
Drukerová Liliana Tucky
6
4
7:5
1:6
1:0
9
11
2
1
1
0
8.
Krechler Ondřej
Smrčka Jiří
12
9
Ščurek Oliver (H)
Nasr Jakub
4
1
6:2
6:3
 
12
5
2
0
1
0
9.
Sotona Matěj
Peterka Adam
4
6
Semecký Matěj
Rys Jan
1
1
6:1
6:2
 
12
3
2
0
1
0
               
99
46
16
3
8
1

Soupiska TCD Donovalská

jméno
nar.
BH
1
Krechler Ondřej
15.03.2003
391
12
2
Smrčka Jiří
28.03.2003
455
9
3
Sotona Matěj
26.04.2003
1176
4
4
Peterka Adam
24.06.2003
874
6
5
Balaš Tobiáš
20.10.2004
1835
1
21
Lipovská Kateřina (Z)
29.01.2003
260
9
22
Vejšická Rozálie (H)
14.12.2004
1099
1

Soupiska Sportcentrum Uhříněves

jméno
nar.
BH
1
Jupa Jakub (H)
18.09.2003
1126
4
2
Ščurek Oliver (H)
06.11.2002
1176
4
3
Nasr Jakub
22.09.2002
1835
1
4
Semecký Matěj
28.02.2004
1835
1
5
Böhm Martin (H)
03.02.2004
1835
1
6
Hrubý Ondřej
27.05.2002
1835
1
7
Rys Jan
27.06.2003
1835
1
8
Hrubý Štěpán
27.05.2002
1835
1
9
Kolář Petr
19.06.2002
1835
1
10
Semecký Filip
07.02.2002
1835
1
21
Kubíková Lucie Marie
04.09.2003
464
6
22
Drukerová Liliana Tucky
28.07.2002
684
4
23
Kalivodová Marie Kateřina (H)
26.08.2003
1099
1
24
Vaňková Karolína
09.11.2004
1099
1
25
Procházková Tereza
13.08.2004
1099
1