Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2014

Věková kategorie: mladší žactvo

44. 2.třída B

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
SK Meteor Praha A
Tisknout
7
0
41:22
84:48
597:440
14
2
TCD Donovalská
Tisknout
5
2
48:15
98:36
670:361
12
3
TENIS Klánovice
Tisknout
5
2
40:23
88:53
643:482
12
4
SK HAMR, o.s. B
Tisknout
4
3
37:26
77:53
567:467
11
5
TK Konstruktiva
Tisknout
4
3
34:29
71:63
507:470
11
6
Sportcentrum Uhříněves
Tisknout
2
5
23:40
49:83
432:577
9
7
DTJ Jinonice
Tisknout
1
6
21:42
46:85
424:583
8
8
LTC Svoboda Praha
Tisknout
0
7
8:55
18:110
243:703
7

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
4
01.6.2014
16
TCD Donovalská DTJ Jinonice
9:0
18:1
110:41
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Krechler Ondřej
12
Poul Vojtěch
3
1:6
6:4
6:2
13
12
2
1
1
0
2.
Smrčka Jiří
9
Pidrman Dominik (H)
4
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
3.
Lipovská Kateřina (Z)
9
Měchurová Martina (H)
1
6:0
6:0
 
12
0
2
0
1
0
4.
Vejšická Rozálie (H)
1
Šimáčková Zuzana
1
7:6
6:2
 
13
8
2
0
1
0
5.
Sotona Matěj
4
Bradáč Matěj
1
6:4
6:1
 
12
5
2
0
1
0
6.
Peterka Adam
6
Brown Oliver Martin
1
6:0
6:1
 
12
1
2
0
1
0
7.
Lipovská Kateřina (Z)
Vejšická Rozálie (H)
9
1
Měchurová Martina (H)
Šimáčková Zuzana
1
1
6:3
6:1
 
12
4
2
0
1
0
8.
Krechler Ondřej
Smrčka Jiří
12
9
Pidrman Dominik (H)
Bradáč Matěj
4
1
6:4
6:3
 
12
7
2
0
1
0
9.
Sotona Matěj
Peterka Adam
4
6
Poul Vojtěch
Brown Oliver Martin
3
1
6:1
6:1
 
12
2
2
0
1
0
               
110
41
18
1
9
0

Soupiska TCD Donovalská

jméno
nar.
BH
1
Krechler Ondřej
15.03.2003
391
12
2
Smrčka Jiří
28.03.2003
455
9
3
Sotona Matěj
26.04.2003
1176
4
4
Peterka Adam
24.06.2003
874
6
5
Balaš Tobiáš
20.10.2004
1835
1
21
Lipovská Kateřina (Z)
29.01.2003
260
9
22
Vejšická Rozálie (H)
14.12.2004
1099
1

Soupiska DTJ Jinonice

jméno
nar.
BH
1
Poul Vojtěch
14.05.2002
1521
3
2
Pidrman Dominik (H)
24.02.2003
1037
4
3
Bischoff Benno
21.03.2003
1599
3
4
Škoda Adam
24.05.2002
1835
1
5
Bradáč Matěj
20.04.2004
1835
1
6
Brown Oliver Martin
10.10.2003
1835
1
7
Oszwald Adam
13.04.2003
1835
1
8
Vostrý Filip
01.05.2003
1835
1
21
Měchurová Martina (H)
11.05.2002
1099
1
22
Šimáčková Zuzana
10.02.2002
1099
1
23
Rühle Vanessa
18.04.2003
1099
1