Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2013

Věková kategorie: mladší žactvo

JUNIOR TOUR - O putovní pohár prezidenta ČTS

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TK Pernštýn 1897 Pardubice A
Tisknout
7
0
49:14
104:34
734:412
14
2
TENIS-CENTRUM DTJ HK A
Tisknout
6
1
53:10
108:22
716:325
13
3
TO TJ Tesla Pardubice A
Tisknout
5
2
34:26
72:55
560:521
12
4
TO SK Žamberk A
Tisknout
4
3
31:32
68:68
605:577
11
5
Tennis club Dvůr Králové A
Tisknout
3
4
29:34
63:76
571:632
10
6
TK Česká Třebová A
Tisknout
1
6
25:38
53:81
506:594
8
7
TK Náchod
Tisknout
1
6
15:45
38:92
403:661
8
8
TK Semily
Tisknout
1
6
13:50
27:105
341:714
8

Zvolené utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1.5.
2
TO TJ Tesla Pardubice A TK Pernštýn 1897 Pardubice A
3:6
6:14
58:105
Zápis o utkání - oficiální

Výpis jednotlivých zápasů

 
domácí
hosté
výsledek sad
hry
sady
body
 
Jméno
BH
Jméno
BH
1.
2.
3.
D
H
D
H
D
H
1.
Číža Adam
20
Hrubý Pavel
20
3:6
6:4
7:6
16
16
2
1
1
0
2.
Jirák Jaromír
12
Horák František
9
6:4
6:2
 
12
6
2
0
1
0
3.
Berka Vojtěch
9
Veigert Vojtěch
1
0:6
2:6
 
2
12
0
2
0
1
4.
Isach Dominik
9
Papoušek David
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
5.
Jelínková Daniela (H)
12
Bezdíčková Hana (H)
20
2:6
2:6
 
4
12
0
2
0
1
6.
Beladová Markéta (H)
12
Lamiová Klára (H)
15
2:6
1:6
 
3
12
0
2
0
1
7.
Jelínková Daniela (H)
Beladová Markéta (H)
12
12
Bezdíčková Hana (H)
Lamiová Klára (H)
20
15
0:6
1:6
 
1
12
0
2
0
1
8.
Číža Adam
Jirák Jaromír
20
12
Hrubý Pavel
Melichar Adam
20
9
6:1
6:7
6:3
18
11
2
1
1
0
9.
Berka Vojtěch
Isach Dominik
9
9
Papoušek David
Veigert Vojtěch
1
1
1:6
0:6
 
1
12
0
2
0
1
               
58
105
6
14
3
6

Soupiska TO TJ Tesla Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Číža Adam
19.01.2002
151
20
2
Jirák Jaromír
15.05.2001
286
12
3
Hrdina Jakub (H)
25.04.2001
259
12
4
Berka Vojtěch
15.03.2002
445
9
5
Isach Dominik
04.12.2002
365
9
6
Veverka Filip
19.01.2002
593
6
7
Kubeš David
26.03.2002
831
4
8
Biben Jakub
18.04.2002
1086
4
9
Denkstein Richard
25.06.2001
1443
3
10
Semonský Adam
28.12.2002
1711
1
11
Rejda Adam
22.08.2003
1711
1
12
Kadlec Tomáš
21.01.2003
1711
1
21
Jelínková Daniela (H)
02.10.2002
147
12
22
Beladová Markéta (H)
23.04.2001
156
12
23
Sekerová Laura
03.04.2001
295
9
24
Kubíčková Tereza
24.03.2002
988
3
25
Gottvaldová Adéla
10.02.2003
1048
1
26
Bártová Pavlína
28.12.2003
1048
1
27
Wolfová Jana
12.06.2002
1048
1
Kapitán družstva TO TJ Tesla Pardubice A
Příjmení a jméno: Jirák Jaromír
Telefon: 777857012
E-mail: jar.jirak@seznam.cz
Zástupce kapitána družstva TO TJ Tesla Pardubice A
Příjmení a jméno: Hrdina Miloš
Telefon: 603543747
E-mail: milos.hrdina@centrum.cz

Soupiska TK Pernštýn 1897 Pardubice A

jméno
nar.
BH
1
Hrubý Pavel
16.03.2001
130
20
2
Melichar Adam
26.08.2002
398
9
3
Horák František
15.10.2002
398
9
4
Mlejnek Tomáš
16.08.2002
929
4
5
Ficek Jan
14.05.2001
420
9
6
Holub David
12.02.2002
458
9
7
Veigert Vojtěch
16.06.2003
1711
1
8
Papoušek David
15.11.2003
1711
1
9
Ficek Jakub
31.05.2003
1711
1
10
Socha Lukáš
20.05.2003
1711
1
21
Bezdíčková Hana (H)
18.06.2001
103
20
22
Lamiová Klára (H)
14.06.2001
129
15
23
Kmínková Zuzana
03.04.2003
1048
1
24
Puchnerová Klára
05.06.2003
1048
1
25
Šáchová Magdaléna
18.12.2001
1048
1
26
Cibulková Veronika
25.03.2003
1048
1
Kapitán družstva TK Pernštýn 1897 Pardubice A
Příjmení a jméno: Veigert David
Telefon: 606047033
E-mail: dveigert@tepnet.cz
Zástupce kapitána družstva TK Pernštýn 1897 Pardubice A
Příjmení a jméno: Horáková Šárka
Telefon: 603546582
E-mail: sharka.horak@seznam.cz