Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2012

Věková kategorie: mladší žactvo

III.TŔÍDA CM

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
TC Staré Město
Tisknout
7
0
49:14
100:31
683:379
14
2
TC Bajda Kroměříž
Tisknout
6
1
51:12
107:29
754:388
13
3
TJ Sokol Uherský Brod
Tisknout
5
2
46:17
94:38
674:380
12
4
Slovan Hodonín
Tisknout
4
3
32:31
71:65
592:531
11
5
TK Kyjov
Tisknout
3
4
24:39
54:84
492:645
10
6
Tenisový klub Bzenec
Tisknout
2
5
22:41
43:83
388:592
9
7
TK Uherské Hradiště B
Tisknout
1
6
19:44
41:91
430:639
8
8
Orel jednota Uherský Brod
Tisknout
0
7
9:54
19:108
215:674
7

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
1.5.2012
1
TK Uherské Hradiště B TJ Sokol Uherský Brod
0:9
0:18
18:108
Zápis o utkání - oficiální
2
TC Bajda Kroměříž Tenisový klub Bzenec
8:1
17:2
109:35
Zápis o utkání - oficiální
3
Slovan Hodonín Orel jednota Uherský Brod
7:2
14:4
84:34
Zápis o utkání - oficiální
4
TK Kyjov TC Staré Město
1:8
2:16
42:105
Zápis o utkání - oficiální
2
6.5.2012
5
TJ Sokol Uherský Brod TK Kyjov
7:2
15:5
105:49
Zápis o utkání - oficiální
6
TC Staré Město Slovan Hodonín
7:2
15:6
105:75
Zápis o utkání - oficiální
7
Orel jednota Uherský Brod TC Bajda Kroměříž
0:9
0:18
14:108
Zápis o utkání - oficiální
8
Tenisový klub Bzenec TK Uherské Hradiště B
7:2
15:4
108:65
Zápis o utkání - oficiální
3
13.5.2012
9
Tenisový klub Bzenec TJ Sokol Uherský Brod
2:7
4:14
50:97
Zápis o utkání - oficiální
10
TK Uherské Hradiště B Orel jednota Uherský Brod
8:1
17:2
112:27
Zápis o utkání - oficiální
11
TC Bajda Kroměříž TC Staré Město
3:6
7:13
79:104
Zápis o utkání - oficiální
12
Slovan Hodonín TK Kyjov
7:2
15:6
114:74
Zápis o utkání - oficiální
4
27.5.2012
13
TJ Sokol Uherský Brod Slovan Hodonín
6:3
12:7
92:64
Zápis o utkání - oficiální
14
TK Kyjov TC Bajda Kroměříž
1:8
3:17
52:119
Zápis o utkání - oficiální
15
TC Staré Město TK Uherské Hradiště B
8:1
16:2
102:28
Zápis o utkání - oficiální
16
Orel jednota Uherský Brod Tenisový klub Bzenec
3:6
6:10
50:61
Zápis o utkání - oficiální
5
3.6.2012
17
Orel jednota Uherský Brod TJ Sokol Uherský Brod
0:9
0:18
14:108
Zápis o utkání - oficiální
18
Tenisový klub Bzenec TC Staré Město
2:7
4:14
51:90
Zápis o utkání - oficiální
19
TK Uherské Hradiště B TK Kyjov
4:5
10:11
110:97
Zápis o utkání - oficiální
20
TC Bajda Kroměříž Slovan Hodonín
9:0
18:2
121:64
Zápis o utkání - oficiální
6
17.6.2012
21
TJ Sokol Uherský Brod TC Bajda Kroměříž
4:5
9:12
91:108
Zápis o utkání - oficiální
22
Slovan Hodonín TK Uherské Hradiště B
5:4
11:8
87:69
Zápis o utkání - oficiální
23
TK Kyjov Tenisový klub Bzenec
6:3
12:6
77:47
Zápis o utkání - oficiální
24
TC Staré Město Orel jednota Uherský Brod
8:1
16:2
100:31
Zápis o utkání - oficiální
7
24.6.2012
25
TC Staré Město TJ Sokol Uherský Brod
5:4
10:8
77:73
Zápis o utkání - oficiální
26
Orel jednota Uherský Brod TK Kyjov
2:7
5:15
45:101
Zápis o utkání - oficiální
27
Tenisový klub Bzenec Slovan Hodonín
1:8
2:16
36:104
Zápis o utkání - oficiální
28
TK Uherské Hradiště B TC Bajda Kroměříž
0:9
0:18
28:110
Zápis o utkání - oficiální