Český tenisový svaz

Soutěže smíšených družstev 2019

Věková kategorie: minitenis

71 Memoriál Z. Kocmana - minitenis Skupina A

Tabulka skupiny

Pořadí
Klub
 
Vítězství
Porážky
Body
Sety
Hry
Body v tabulce
1
LTC Slovan Kladno
Tisknout
2
0
13:5
28:12
356:261
4
2
Lokomotiva Beroun
Tisknout
2
0
12:6
25:14
305:263
4
3
SPORT EDEN Beroun
Tisknout
1
1
11:7
24:16
322:272
3
4
SK Žalov
Tisknout
1
1
11:7
21:17
301:251
3
5
SK Tenis Kladno
Tisknout
0
2
5:13
13:28
257:364
2
6
Sokol Králův Dvůr
Tisknout
0
1
1:8
5:15
131:186
1
7
T.J. Sokol Lety
Tisknout
0
1
1:8
3:17
118:193
1
8
 
0
0
0:0
0:0
0:0
0

Časový sled utkání

Kolo
Datum
Utkání
Domácí družstvo
Hostující družstvo
Body
Sety
Hry
Zápis
1
5.5.2019 (NT do 18.5.)
1
T.J. Sokol Lety
0:0
 
 
 
2
SPORT EDEN Beroun LTC Slovan Kladno
4:5
9:11
143:163
Zápis o utkání - oficiální
3
Lokomotiva Beroun SK Tenis Kladno
6:3
13:8
185:148
Zápis o utkání - oficiální
4
Sokol Králův Dvůr SK Žalov
1:8
5:15
131:186
Zápis o utkání - oficiální
2
12.5.2019 (NT do 25.5.)
5
Sokol Králův Dvůr
0:0
 
 
 
6
SK Žalov Lokomotiva Beroun
3:6
6:12
115:120
Zápis o utkání - oficiální
7
SK Tenis Kladno SPORT EDEN Beroun
2:7
5:15
109:179
Zápis o utkání - oficiální
8
LTC Slovan Kladno T.J. Sokol Lety
8:1
17:3
193:118
Zápis o utkání - oficiální
3
26.5.2019 (NT do 1.6.)
9
LTC Slovan Kladno
0:0
 
 
 
10
T.J. Sokol Lety SK Tenis Kladno
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
11
SPORT EDEN Beroun SK Žalov
0:0
 
 
 
12
Lokomotiva Beroun Sokol Králův Dvůr
0:0
 
 
Zápis o utkání - neoficiální
4
2.6.2019 (NT do 8.6.)
13
Lokomotiva Beroun
0:0
 
 
 
14
Sokol Králův Dvůr SPORT EDEN Beroun
0:0
 
 
 
15
SK Žalov T.J. Sokol Lety
0:0
 
 
 
16
SK Tenis Kladno LTC Slovan Kladno
0:0
 
 
 
5
9.6.2019 (NT do 15.6.)
17
SK Tenis Kladno
0:0
 
 
 
18
LTC Slovan Kladno SK Žalov
0:0
 
 
 
19
T.J. Sokol Lety Sokol Králův Dvůr
0:0
 
 
 
20
SPORT EDEN Beroun Lokomotiva Beroun
0:0
 
 
 
6
16.6.2019 (NT do 20.6.)
21
SPORT EDEN Beroun
0:0
 
 
 
22
Lokomotiva Beroun T.J. Sokol Lety
0:0
 
 
 
23
Sokol Králův Dvůr LTC Slovan Kladno
0:0
 
 
 
24
SK Žalov SK Tenis Kladno
0:0
 
 
 
7
23.6.2019 (NT do 30.6.)
25
SK Žalov
0:0
 
 
 
26
SK Tenis Kladno Sokol Králův Dvůr
0:0
 
 
 
27
LTC Slovan Kladno Lokomotiva Beroun
0:0
 
 
 
28
T.J. Sokol Lety SPORT EDEN Beroun
0:0