Český tenisový svaz

Jandejsková Klára

Datum narození:
06.09.1988
Platnost reg. do:
16.04.2019
Klub:
LTC Kolín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1999
LTC Kolín
200 (9)
 
 
 
2000
LTC Kolín
64 (20)
254 (6)
 
 
2001
LTC Kolín
35 (1)
127 (12)
 
 
2002
LTC Kolín
 
58 (25)
179 (9)
 
2003
LTC Kolín
 
38 (1)
93 (12)
490 (4)
2004
LTC Kolín
 
 
55 (20)
206 (9)
2005
LTC Kolín
 
 
68 (15)
199 (9)
2006
LTC Kolín
 
 
280 (6)
145 (12)
2007
LTC Kolín
 
 
310 (1)
181 (9)
2009
LTC Kolín
 
 
 
480 (4)
2010
LTC Kolín
 
 
 
895 (3)
2011
LTC Kolín
 
 
 
497 (4)
2012
LTC Kolín
 
 
 
251 (9)
2013
LTC Kolín
 
 
 
721 (3)
2014
LTC Kolín
 
 
 
423 (6)
2015
LTC Kolín
 
 
 
713 (4)

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
09- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Kolín D - LTC Houštka C
1
2.
09- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Kolín D - Sokol Libiš
1
3.
09- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Kolín D - TJ LTC Poděbrady
1
4.
09- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Radošovice C - LTC Kolín D
1
5.
09- III.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenis Semice a.s. - LTC Kolín D
0
6.
09- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, 1.TK Pacov - LTC Kolín D
0
7.
09- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Kolín D - TK Radošovice B
0
1.
Q III o sestup ze III. třídy
15.9.2018 9:30 NT 16.9. 9:30, LTC Kolín D - TJ Sokol Jílové TK
1
2.
Q III o sestup ze III. třídy
1.9.2018 9:30 NT 2.9. 9:30, LTC Kolín D - TK Hrušov
1
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
09- III.třída B
26.5.2018 NT 10.6.2018, LTC Kolín D - LTC Houštka C
1
2.
09- III.třída B
9.6.2018 NT 17.6.2018, LTC Kolín D - Sokol Libiš
0
3.
09- III.třída B
5.5.2018 NT 20.5.2018, LTC Kolín D - TJ LTC Poděbrady
0
4.
09- III.třída B
19.5.2018 NT 27.5.2018, TK Radošovice C - LTC Kolín D
1
5.
09- III.třída B
28.4.2018 NT 6.5.2018, Tenis Semice a.s. - LTC Kolín D
0
6.
09- III.třída B
16.6.2018 NT 24.6.2018, 1.TK Pacov - LTC Kolín D
0
7.
09- III.třída B
23.6.2018 NT 30.6.2018, LTC Kolín D - TK Radošovice B
0
1.
Q III o sestup ze III. třídy
15.9.2018 9:30 NT 16.9. 9:30, LTC Kolín D - TJ Sokol Jílové TK
1
2.
Q III o sestup ze III. třídy
1.9.2018 9:30 NT 2.9. 9:30, LTC Kolín D - TK Hrušov
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8