Český tenisový svaz

Knapp Vlastimil

Datum narození:
30.06.1985
Platnost reg. do:
18.04.2020
Klub:
Slavoj Stod
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
1997
Lokomotiva Plzeň
389 (6)
 
 
 
1998
Lokomotiva Plzeň
151 (1)
456 (4)
 
 
1999
Lokomotiva Plzeň
 
190 (12)
986 (3)
 
2000
Lokomotiva Plzeň
 
98 (1)
644 (4)
 
2001
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
293 (9)
 
2002
Lokomotiva Plzeň
 
 
170 (12)
 
2003
Lokomotiva Plzeň
 
 
138 (15)
595 (4)
2004
Lokomotiva Plzeň
 
 
167 (1)
483 (4)
2005
Lokomotiva Plzeň
 
 
 
232 (9)
2006
Lokomotiva Plzeň
 
 
 
176 (9)
2007
Lokomotiva Plzeň
 
 
 
138 (15)
2008
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
308 (12)
2009
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
257 (15)
2010
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
158 (20)
2011
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
606 (9)
2012
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
2233 (3)
2013
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
436 (9)
2014
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
385 (6)
2015
TJ Lokomotiva Plzeň
 
 
 
1000 (3)
2018
Lokomotiva Plzeň
 
 
 
792 (3)
14.09.2019

TK Březnice (C - 300), K: 4/4

4>2 Klír, Knapp - Škrla, Mareš 6:2, 7:5
2>1 Tvrský, Svoboda - Klír, Knapp 6:4, 4:6, 1:0 (4)
získané body: 10 b.

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - Slavoj Stod A
4
2.
DIVIZE
04.5.2019, Slavoj Stod A - TCG Karlovy Vary B
6
3.
DIVIZE
25.5.2019, Slavoj Stod A - Sokol Plzeň Doudlevce A
4
4.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
1
5.
DIVIZE
15.6.2019, LTK Klatovy A - Slavoj Stod A
0
6.
DIVIZE
22.6.2019, Slavoj Stod A - LTC Sušice
4
 Družstva celkem (2hra)
19
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DIVIZE
27.4.2019, TCF Schicht Mariánské Lázně B - Slavoj Stod A
0
2.
DIVIZE
04.5.2019, Slavoj Stod A - TCG Karlovy Vary B
0
3.
DIVIZE
25.5.2019, Slavoj Stod A - Sokol Plzeň Doudlevce A
0
4.
DIVIZE
08.6.2019, Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
0
5.
DIVIZE
15.6.2019, LTK Klatovy A - Slavoj Stod A
0
6.
DIVIZE
22.6.2019, Slavoj Stod A - LTC Sušice
3
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
22
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21
08.6.2019, DIVIZE
Slavoj Stod A - Lokomotiva Plzeň B
team Knapp, Vladyka - Koskuba, Kalaš 4:6, 7:6, 0:1
získané body: 0 b.
15.6.2019, DIVIZE
LTK Klatovy A - Slavoj Stod A
team Janoušek, Neudek - Knapp, Vladyka 6:4, 6:3
získané body: 0 b.
22.6.2019, DIVIZE
Slavoj Stod A - LTC Sušice
team Knapp, Hertl - Kroupa, Rebstöck 6:0, 6:2
získané body: 3 b.