Datum narození: | 15.12.2012 |
Platnost reg. do: | 04.11.2024 |
Klub: | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-Z | TK SPORTCENTRUM Mladá Bol | 655 (6) | |||
2023-L | TK SPORTCENTRUM Mladá Bol | 432 (9) | |||
2024-Z | TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav | 290 (12) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: -/4 | - |
Jednotlivci celkem | 0/0 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 25.11.2023, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: -/4 | 0 |
Jednotlivci celkem | 0/1 |
25.11.2023, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: -/4 | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
25.11.2023, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: -/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Kolesár, Vlček | - | Černý, Říha | 6:1, 6:0 |
získané body: 0 b. |
25.11.2023, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Jakub | - | Latiok Roman | 6:0, 6:3 |
8>4 | Dvořák Jan | - | Černý Jakub | 6:2, 6:0 |
získané body: 19 b. |
25.11.2023, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Nazarenko, Derfl | - | Čižinský, Černý | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023LTK Liberec (B - 800), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Ječmínek Tobiáš | - | Černý Jakub | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023LTK Liberec (B - 800), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Skácel, Skácel | - | Hoffelner, Černý | 6:2, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Jakub | - | Rychtera Štěpán | 6:4, 6:2 |
8>4 | Dvořák Jan | - | Černý Jakub | 6:1, 6:0 |
získané body: 19 b. |
16.12.2023, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Rychtera, Říha | - | Černý, Čižinský | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 9/9 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Černý Jakub | - | Rychtera Štěpán | 7:5, 6:2 |
16>8 | Beneš Jakub | - | Černý Jakub | 6:0, 6:0 |
získané body: 22 b. |
27.01.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Jakub | - | Pešek Jaroslav | 6:3, 6:4 |
8>4 | Sabotinov Viktor | - | Černý Jakub | 6:0, 6:0 |
získané body: 16 b. |
27.01.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sabotinov, Swiecicki | - | Černý, Čižinský | 6:1, 4:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
10.02.2024LTK Liberec (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Jakub | - | Holý Ondřej | 6:1, 2:6, 1:0 (5) |
8>4 | Kujal Matyáš | - | Černý Jakub | 6:1, 6:3 |
získané body: 16 b. |
24.02.2024, Lokomotiva NymburkLokomotiva Nymburk (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Černý Jakub | - | Mls Adam | 6:0, 6:3 |
8>4 | Černý Jakub | - | Tůma Jiří | 6:3, 6:2 |
4>2 | Hrubeš Martin | - | Černý Jakub | 6:1, 6:2 |
získané body: 19 b. |
24.02.2024, Lokomotiva NymburkLokomotiva Nymburk (C - 600), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Tůma, Rychtera | - | Hrubeš, Černý | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Jakimič Luke | - | Černý Jakub | 6:3, 6:0 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 600), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Tůma, Rychtera | - | Černý, Čižinský | 7:5, 2:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Pražák Jakub | - | Černý Jakub | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
23.03.2024LTC Modřany 2005 (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Pražák, Rožek | - | Černý, Čižinský | 6:2, 7:6 (3) |
získané body: 0 b. |