Datum narození: | 25.08.2013 |
Platnost reg. do: | 01.11.2024 |
Klub: | SK Tenis Tišnov |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2023-L | SK Tenis Tišnov | 139 (15) | |||
2024-Z | SK Tenis Tišnov | 80 (30) | 439 (4) |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023TO TJ Svitavy (C - 700), K: 5/5 | 13 |
2 | 24.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | 10 |
Jednotlivci celkem | 23/2 |
# | jednotlivci | dvouhra |
---|---|---|
1 | 16.12.2023TO TJ Svitavy (C - 700), K: 5/5 | 9 |
2 | 24.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | 14 |
Jednotlivci celkem | 23/2 |
16.12.2023TO TJ Svitavy (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sláma Daniel | - | Novotný Jakub | 7:6 (10), 7:5 |
8>4 | Cecava Patrick | - | Sláma Daniel | 6:0, 6:2 |
získané body: 13 b. |
24.02.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sláma Daniel | - | Čechman Matyáš | 6:0, 6:0 |
8>4 | Telnar Adam | - | Sláma Daniel | 6:3, 7:5 |
získané body: 10 b. |
25.11.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sláma Daniel | - | Frelich Tomáš | 6:0, 6:0 |
8>4 | Sláma Daniel | - | Šimonič Noel Sandro | 6:1, 6:0 |
4>2 | Sláma Daniel | - | Fiala Jakub | 6:1, 6:3 |
2>1 | Šimek Oliver | - | Sláma Daniel | 6:2, 6:1 |
získané body: 41 b. |
25.11.2023, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 7/7 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Frelich, Louda | - | Sláma, Tobiasz | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023LTC Humpolec (B - 800), K: 12/11 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sláma Daniel | - | Rožek Filip | 6:1, 6:2 |
16>8 | Lukeš Jiří | - | Sláma Daniel | 6:3, 6:4 |
získané body: 47 b. |
09.12.2023, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (B - 900), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sláma Daniel | - | Louda Petr | 6:1, 6:2 |
16>8 | Kolář Jan | - | Sláma Daniel | 2:6, 6:0, 1:0 (2) |
získané body: 47 b. |
09.12.2023, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (B - 900), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Veselý, Sláma | - | Rymeš, Stalčík | 6:2, 6:3 |
8>4 | Schamberger, Bulejka | - | Veselý, Sláma | 7:6 (2), 6:2 |
získané body: 33 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 10/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sláma Daniel | - | Václavík Tomáš | 6:0, 6:1 |
16>8 | Sláma Daniel | - | Jileček Ivo | 6:3, 6:3 |
8>4 | Sláma Daniel | - | Lešingr Jiří | 6:3, 4:6, 6:2 |
4>2 | Schamberger Sebastian | - | Sláma Daniel | 3:1, scr. |
získané body: 57 b. |
06.01.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 10/10 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Sláma, Schamberger | - | Bučko, Přívara | 6:1, 6:1 |
8>4 | Sláma, Schamberger | - | Dostál, Šimonič | 6:1, 6:0 |
4>2 | Sláma, Schamberger | - | Zita, Jileček | 6:1, 6:3 |
2>1 | Šimek, Veselý | - | Sláma, Schamberger | 7:5, 6:1 |
získané body: 39 b. |
20.01.2024, WILSON CUPSK Tenis Tišnov (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Sláma Daniel | - | Schopf Adam | 6:0, 6:0 |
4>2 | Sláma Daniel | - | Bolek Jan | 6:1, 6:0 |
2>1 | Sláma Daniel | - | Rymeš Ivan | 6:1, 6:2 |
získané body: 50 b. |
27.01.2024, HIT CUP - turnaj třídy BSK HIT Hradec Králové z.s. (B - 900), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Dezort Damian Max | - | Sláma Daniel | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, HIT CUP - turnaj třídy BSK HIT Hradec Králové z.s. (B - 900), K: 12/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Mašek, Kindl | - | Jileček, Sláma | 6:3, 6:2 |
získané body: 0 b. |
09.02.2024, I-TEC Czech, spol. s r.o. cupTK Havířov, z.s. (B - 800), K: 10/10 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Sláma Daniel | - | Krupa Daniel | 7:5, 6:1 |
16>8 | Sláma Daniel | - | Navláčil Eliáš | 6:4, 7:6 (5) |
8>4 | Hořelka Gabriel | - | Sláma Daniel | 6:3, 6:1 |
získané body: 39 b. |
17.02.2024, Halové MČRČTS (H), K: 15/15 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Mrazek Richard | - | Sláma Daniel | 1:6, 7:6 (4), 6:2 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Halové MČRČTS (H), K: 15/15 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Zýka, Zikmund | - | Sláma, Stalčík | 6:2, 6:0 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024TK Zlín (B - 900), K: 13/12 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Šimek Oliver | - | Sláma Daniel | 6:2, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024TK Zlín (B - 900), K: 13/12 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Schamberger, Toman | - | Sláma, Veselý | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
15.03.2024, A3TK Havířov, z.s. (A - 1000), K: 13/13 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Výtisk Josef | - | Sláma Daniel | 6:4, 6:4 |
získané body: 0 b. |
15.03.2024, A3TK Havířov, z.s. (A - 1000), K: 13/13 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Ječmínek, Ječmínek | - | Sláma, Přívara | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |