Český tenisový svaz

Beran Kryštof

Datum narození:
12.06.2008
Platnost reg. do:
24.04.2020
Klub:
TK Louny
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Louny
1744 (3)
 
 
 
2020
TK Louny
617 (9)
 
 
 

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2A
27.04.2019, TK Louny - TK Evženie Klášterec n/O
0
2.
DS2A
11.05.2019, TK Louny - TK Kadaň A
0
3.
DS2A
08.06.2019, TK Kadaň B - TK Louny
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2A
27.04.2019, TK Louny - TK Evženie Klášterec n/O
0
2.
DS2A
11.05.2019, TK Louny - TK Kadaň A
1
3.
DS2A
08.06.2019, TK Kadaň B - TK Louny
0
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
1
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
1
11.05.2019, DS2A
TK Louny - TK Kadaň A
team Beran Kryštof - Kisiel Tomáš 4:6, 6:3, 4:6
získané body: 0 b.
11.05.2019, DS2A
TK Louny - TK Kadaň A
team Strouhal, Beran - Kisiel, Kisiel 6:7, 7:1, 1:0
získané body: 1 b.
08.06.2019, DS2A
TK Kadaň B - TK Louny
team Bambas, Čerňák - Strouhal, Beran 6:0, 6:1
získané body: 0 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2A
28.04.2019, TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
4
2.
DM2A
05.05.2019, TK Louny - TJ Sokol Domoušice
1
3.
DM2A
08.05.2019, TK Louny - TK Evženie Klášterec n/O
1
4.
DM2A
12.05.2019, TK Jirkov - TK Louny
4
5.
DM2A
09.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Louny
0
6.
DM2A
30.06.2019, TK Žatec - TK Louny
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2A
28.04.2019, TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
4
2.
DM2A
05.05.2019, TK Louny - TJ Sokol Domoušice
2
3.
DM2A
08.05.2019, TK Louny - TK Evženie Klášterec n/O
1
4.
DM2A
12.05.2019, TK Jirkov - TK Louny
4
5.
DM2A
09.06.2019, Severočeská tenisová o.s. Most C - TK Louny
1
6.
DM2A
30.06.2019, TK Žatec - TK Louny
3
 Družstva celkem (4hra)
15
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
25
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
28.04.2019, DM2A
TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
team Beran Kryštof - Macek Pavel 6:3, 6:3
získané body: 4 b.
28.04.2019, DM2A
TK Louny - LTK TEPLICE o.s.
team Beran, Kolovratnik - Pelikán, Macek 6:3, 6:2
získané body: 4 b.
05.05.2019, DM2A
TK Louny - TJ Sokol Domoušice
team Beran, Moravec - Lokajíček, Salač 6:1, 6:0
získané body: 2 b.
12.05.2019, DM2A
TK Jirkov - TK Louny
team Havlíček Jakub - Beran Kryštof 0:6, 0:6
získané body: 4 b.
12.05.2019, DM2A
TK Jirkov - TK Louny
team Havlíček, Běloch - Beran, Ruchař 0:6, 0:6
získané body: 4 b.
30.06.2019, DM2A
TK Žatec - TK Louny
team - Beran Kryštof scr.
získané body: 0 b.
30.06.2019, DM2A
TK Žatec - TK Louny
team Metlička, Fajkus - Beran, Moravec 1:6, 2:6
získané body: 3 b.