Český tenisový svaz

Frühaufová Nela

Datum narození:
27.08.2009
Platnost reg. do:
02.11.2020
Klub:
I.ČLTK Praha
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
I.ČLTK Praha
389 (6)
 
 
 

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

0
2
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

0
3
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

15
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

7
5
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
6
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

0
7
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

7
8
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

0
9
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

7
10
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

7
11
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

0
12
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
13
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

0
14
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

0
15
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

0
16
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

10
17
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
18
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

0
19
12.07.2019, Tenis Čechie Open 2019

TK Čechie Karlín z.s. (C - 200), K: 4/4

0
20
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

7
22
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

0
24
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
25
31.08.2019, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 200), K: 4/4

0
26
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
27
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
87/27

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
07.12.2018

LTC Modřany 2005 (C - 400), K: 5/-

-
2
28.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
3
29.12.2018, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 5/4

0
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
5
19.01.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 400), K: 4/4

0
6
26.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
7
02.02.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/-

-
8
15.02.2019, DTJ jinonice CUP

DTJ Jinonice (C - 400), K: 4/4

0
9
02.03.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
10
09.03.2019, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/4

5
11
23.03.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 400), K: 4/-

-
12
30.03.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
13
13.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/-

-
14
20.04.2019, Kvalifikace na Oblastní přebor

Praha (P - 200), K: 4/-

-
15
01.05.2019, Kvalifikace ročníku 2009 na Oblastní přebor ml.ž.

Praha (P - 200), K: 2/-

-
16
29.06.2019, Tenis Cibulka Cup

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
17
03.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
18
06.07.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/4

7
19
12.07.2019, Tenis Čechie Open 2019

TK Čechie Karlín z.s. (C - 200), K: 4/4

15
20
20.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
21
06.08.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

-
22
10.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
23
17.08.2019, TK Oáza Říčany

TK Oáza Říčany (C - 200), K: 4/-

-
24
24.08.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/4

0
25
31.08.2019, Praga Cup

TK Praga-Vysočany (C - 200), K: 4/4

7
26
07.09.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
27
14.09.2019

TK Horní Měcholupy (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
34/13

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44. 2.třída B
28.4.2019, Sportcentrum Uhříněves - TK Čechie Karlín z.s.
3
2.
44. 2.třída B
5.5.2019, TŠ Hostivař - Sportcentrum Uhříněves
0
3.
44. 2.třída B
12.5.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Spoje Praha B
0
4.
44. 2.třída B
9.6.2019, TCD Donovalská A - Sportcentrum Uhříněves
0
5.
44. 2.třída B
16.6.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Solidarita Praha 10 B
1
6.
44. 2.třída B
23.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Sportcentrum Uhříněves
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44. 2.třída B
28.4.2019, Sportcentrum Uhříněves - TK Čechie Karlín z.s.
2
2.
44. 2.třída B
5.5.2019, TŠ Hostivař - Sportcentrum Uhříněves
0
3.
44. 2.třída B
12.5.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Spoje Praha B
0
4.
44. 2.třída B
9.6.2019, TCD Donovalská A - Sportcentrum Uhříněves
0
5.
44. 2.třída B
16.6.2019, Sportcentrum Uhříněves - TJ Solidarita Praha 10 B
0
6.
44. 2.třída B
23.6.2019, LTC Modřany 2005 B - Sportcentrum Uhříněves
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
6
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6