Český tenisový svaz

Čepková Karolína

Datum narození:
18.02.2010
Platnost reg. do:
01.11.2020
Klub:
WILSON Tenis Centrum
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, WILSON Tenis Centrum B (8) - Open Tennis Club B (6)
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
20.6.2020 NT 24.6.2020, WILSON Tenis Centrum B (8) - Open Tennis Club B (6)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

0
2
14.12.2019, Zruč Winter Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

0
3
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/-

0
4
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

7
5
11.01.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500), K: 5/4

0
6
18.01.2020

Sokol Královice (C - 500), K: 4/4

0
7
25.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

7
8
31.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/4

10
9
08.02.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (D - 400), K: 2/2

5
10
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/5

0
11
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

19
12
13.06.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

7
13
01.07.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

10
14
04.07.2020

LTK Liberec (C - 300), K: 4/4

10
15
11.07.2020, Mladší žactvo C

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/5

10
17
18.07.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

0
18
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

0
19
01.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
20
08.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/-

0
21
22.08.2020, Hořická trubička

TC Hořice (C - 200), K: 4/4

15
22
29.08.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

0
23
05.09.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

15
24
12.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
140/24

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
06.12.2019, TK Čelákovice

TK Čelákovice (C - 500), K: 4/4

0
2
14.12.2019, Zruč Winter Cup 2019

TJ Jiskra Zruč n.Sáz. (C - 500), K: 4/4

0
3
21.12.2019, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 6/-

-
4
04.01.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

0
5
11.01.2020, O pohár Lucie Hradecké

Tenisová škola Lucie Hradecké z.s. (C - 500), K: 5/4

0
6
18.01.2020

Sokol Královice (C - 500), K: 4/4

7
7
25.01.2020, TC Head tour

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 500), K: 4/4

7
8
31.01.2020, VYSOČANSKÝ POHÁR

TJ Sokol Vysočany (C - 500), K: 5/4

7
9
08.02.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (D - 400), K: 2/2

5
10
21.02.2020

TK Horní Měcholupy (C - 500), K: 4/5

0
11
29.05.2020, Oblastní přebor

středočeský (P - 300), K: 9/-

-
12
13.06.2020, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/4

7
13
01.07.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

0
14
04.07.2020

LTK Liberec (C - 300), K: 4/4

10
15
11.07.2020, Mladší žactvo C

TK Bohutín, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
16
13.07.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/5

0
17
18.07.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

7
18
22.07.2020

Lokomotiva Beroun (C - 250), K: 4/4

0
19
01.08.2020, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 300), K: 4/4

0
20
08.08.2020, Stratos auto cup

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 300), K: 4/-

-
21
22.08.2020, Hořická trubička

TC Hořice (C - 200), K: 4/4

0
22
29.08.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

7
23
05.09.2020

TK Horní Měcholupy (C - 300), K: 4/4

7
24
12.09.2020, Wilson Cup

WILSON Tenis Centrum (C - 300), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
89/21

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - WILSON Tenis Centrum B (8)
1
2.
44 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Mladá Boleslav B (7) - WILSON Tenis Centrum B (8)
3
3.
44 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, WILSON Tenis Centrum B (8) - Sport club Na Zámečku (5)
0
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - WILSON Tenis Centrum B (8)
4
2.
44 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, LTC Mladá Boleslav B (7) - WILSON Tenis Centrum B (8)
2
3.
44 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, WILSON Tenis Centrum B (8) - Sport club Na Zámečku (5)
3
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
13
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
13