Datum narození: | 20.04.2010 |
Platnost reg. do: | 31.03.2025 |
Klub: | LTC Beroun, z.s. |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | LTC Beroun, z.s. | 1328 (3) | |||
2022-Z | LTC Beroun, z.s. | 996 (4) | |||
2022-L | LTC Beroun, z.s. | 1123 (3) | |||
2023-Z | LTC Beroun, z.s. | 399 (1) | 484 (4) |
||
2023-L | LTC Beroun, z.s. | 525 (1) | 318 (6) |
||
2024-Z | LTC Beroun, z.s. | 231 (9) |
25.11.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 900), K: 11/10 | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Masopust Matěj | - | Soukup Marek | 7:6, 6:4 |
32>16 | Jakimič Liam | - | Masopust Matěj | 6:0, 6:0 |
získané body: 27 b. |
25.11.2023, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (B - 900), K: 11/10 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Michna, Barina | - | Bělohlávek, Masopust | 6:0, 6:1 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hájek Petr | - | Masopust Matěj | 6:4, 7:5 |
získané body: 0 b. |
02.12.2023, Tenis Cibulka Cup 2023/24Tenis Cibulka (C - 800), K: 5/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.12.2023, Starší žáciTenis club Úvaly (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Beyer Alex | 6:0, 6:0 |
8>4 | Masopust Matěj | - | Dvořák Jonáš | 6:4, 7:5 |
4>2 | Černík Daniel | - | Masopust Matěj | 6:3, 6:3 |
získané body: 14 b. |
09.12.2023, Starší žáciTenis club Úvaly (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Martinovský, Masopust | - | Doležal, Takáč | 6:2, 6:0 |
4>2 | Martinovský, Masopust | - | Novotný, Urban | 6:1, 6:2 |
2>1 | Martinovský, Masopust | - | Kodeš, Černík | 6:1, 6:4 |
získané body: 14 b. |
16.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 10/- | ||||
---|---|---|---|---|
64>32 | Roček Eduard | - | Masopust Matěj | 3:6, 6:1, 1:0 |
získané body: 0 b. |
16.12.2023, VYSOČANSKÝ POHÁR BTJ Sokol Vysočany (B - 900), K: 10/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Lukeš Václav | 6:1, 6:0 |
8>4 | Masopust Matěj | - | Plecitý Vít | 6:4, 3:6 (4) |
4>2 | Rusňák Tadeáš | - | Masopust Matěj | 6:3, 4:0, scr. |
získané body: 19 b. |
26.12.2023, O pohár města BerounaLokomotiva Beroun (C - 700), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Masopust, Motáň | - | Mrazek, Guerra Feijó | 6:3, 7:6 (3) |
4>2 | Masopust, Motáň | - | Černý, Šíp | 6:2, 6:4 |
2>1 | Bělohlávek, Rusňák | - | Masopust, Motáň | 6:4, 5:7 (8) |
získané body: 13 b. |
06.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Kavřík Mikuláš | 6:2, 6:1 |
8>4 | Polášek Oliver | - | Masopust Matěj | 6:1, 5:7, 1:0 |
získané body: 13 b. |
06.01.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Motáň, Masopust | - | Guerra Feijó, Doležal | 5:7, 6:1, 1:0 |
4>2 | Trojan, Rusňák | - | Motáň, Masopust | scr. |
získané body: 9 b. |
13.01.2024RADOST Králův Dvůr (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Müller Matěj | 6:1, 6:2 |
8>4 | Masopust Matěj | - | Zýka Nicolas | 6:2, 4:6, 1:0 |
4>2 | Drábek Jan | - | Masopust Matěj | 6:4, 6:0 |
získané body: 14 b. |
13.01.2024RADOST Králův Dvůr (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Zýka, Hampl | - | Kafka, Masopust | 6:3, 7:5 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024Tenis Újezd nad Lesy, z.s. (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Suchomel Jan | 6:3, 7:5 |
8>4 | Martinovský Tobiáš | - | Masopust Matěj | 6:7 6:0 10:5 |
získané body: 10 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Druzescu Theo | 6:2, 6:3 |
8>4 | Masopust Matěj | - | Kolesár Jaroslav | scr. |
4>2 | Poddaný Patrik | - | Masopust Matěj | 6:2, 6:1 |
získané body: 38 b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborstředočeský (P - 600), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Trojan, Hovorka | - | Masopust, Motáň | 7:5, 4:6, 1:0 (6) |
získané body: 0 b. |
10.02.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Masopust Matěj | - | Plecitý Vít | 6:0, 5:7, 1:0 (7) |
16>8 | Drábek Jan | - | Masopust Matěj | 6:3, 6:0 |
získané body: 11 b. |
10.02.2024TC Tachlovice (C - 800), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Homola, Soukup | - | Masopust, Korolskyi | 6:1, 0:6, 1:0 (8) |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kolesár Jaroslav | - | Masopust Matěj | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
17.02.2024, Lokomotiva cupLokomotiva Praha (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Poddaný, Korolskyi | - | Martinovský, Masopust | 6:0, 6:3 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Dvořáček David | - | Masopust Matěj | 6:7 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, SAPE CUPTK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (B - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust, Martinovský | - | Poddaný, Černík | scr. |
8>4 | Turek, Kouba | - | Masopust, Martinovský | 6:2, 6:3 |
získané body: 0 b. |
02.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Kouba Jáchym | 6:2, 3:6, 1:0 |
8>4 | Řehoř Benjamín | - | Masopust Matěj | 7:6, 6:2 |
získané body: 13 b. |
02.03.2024, TC Head tour1. Vestecká sportovní o.s. (C - 800), K: 5/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Zýka, Dvořáček | - | Soukup, Masopust | 6:3, 6:3 |
získané body: 0 b. |
09.03.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Cisarz Kryštof | 7:5, 5:7, 1:0 (9) |
8>4 | Bureš Marek | - | Masopust Matěj | 2:6, 6:3, 1:0 (6) |
získané body: 10 b. |
09.03.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Havlásek, Bělohlávek | - | Masopust, Plecitý | 7:5, 6:2 |
získané body: 0 b. |
16.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Masopust Matěj | - | Iliev Christian | 6:2, 6:4 |
8>4 | Masopust Matěj | - | Dvořák Mikuláš | 7:6, 3:6, 1:0 (4) |
4>2 | Masopust Matěj | - | Nováček Bořivoj | 6:3, 3:6, 1:0 (8) |
2>1 | Masopust Matěj | - | Polášek Oliver | 6:3, 2:6, 1:0 (7) |
získané body: 40 b. |
16.03.2024, LTC Houštka - Dražíce - HeadLTC Houštka (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Martinovský, Masopust | - | Kouba, Kouba | 7:6, 6:4 |
8>4 | Bělohlávek, Polášek | - | Martinovský, Masopust | 6:7, 6:4, 1:0 (7) |
získané body: 6 b. |
23.03.2024Pliskova Tennis Academy-Říčany (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Boček Matyáš | - | Masopust Matěj | 7:5, 3:6, 1:0 |
získané body: 0 b. |