Český tenisový svaz

Persad Shimon

Datum narození:
07.04.2007
Platnost reg. do:
31.05.2020
Klub:
TK Ústí n.Labem
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ SVAH Všebořice, o.s.
1417 (4)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 5/4

0
2
12.01.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
0/1

Mladší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
02.02.2019, Terasa Cup

TK Severní Terasa (C - 400), K: 5/4

0
2
12.01.2019, Letná Winter Cup 2019

LTK TEPLICE o.s. (C - 450), K: -/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
1
2.
DM2B
05.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
0
3.
DM2B
12.05.2019, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
1
4.
DM2B
26.05.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DM2B
09.06.2019, TK Severní Terasa B - TK Ústí n.Labem
0
6.
DM2B
16.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina B
1
7.
DM2B
23.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina A
1
 Družstva celkem (2hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DM2B
28.04.2019, TK Ústí n.Labem - LTC Panorama Teplice B
2
2.
DM2B
05.05.2019, TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
0
3.
DM2B
12.05.2019, TK Dubí - TK Ústí n.Labem
1
4.
DM2B
26.05.2019, TK Ústí n.Labem - TJ Sokol Ústí n.L.
0
5.
DM2B
09.06.2019, TK Severní Terasa B - TK Ústí n.Labem
0
6.
DM2B
16.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina B
1
7.
DM2B
23.06.2019, TK Ústí n.Labem - LTK Bílina A
0
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
8
05.05.2019, DM2B
TK Ústí n.Labem - TK Severní Terasa A
team Furlet, Persad - Kolář, Trnka 1:6, 6:1, 0:1
získané body: 0 b.
12.05.2019, DM2B
TK Dubí - TK Ústí n.Labem
team Smrž, Přibyl - Furlet, Persad 6:3, 0:6, 2:10
získané body: 1 b.
23.06.2019, DM2B
TK Ústí n.Labem - LTK Bílina A
team Furlet, Persad - Košták, Krupka 4:6, 3:6
získané body: 0 b.