Český tenisový svaz

Tkáč Dominik

Datum narození:
20.02.2006
Platnost reg. do:
09.04.2020
Klub:
TK Zlín
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Zlín
822 (6)
 
 
 
2019
TK Zlín
572 (1)
452 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
5.5.2019, SK Zlín-Mladcová A - TK Fatra Napajedla
0
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
26.5.2019, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová B
1
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
9.6.2019, TK Bystřice p.H. A - TK Fatra Napajedla
0
4.
28. III.TŘÍDA sk. ED
16.6.2019, TK Fatra Napajedla - TK Vyškov
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
28. III.TŘÍDA sk. ED
5.5.2019, SK Zlín-Mladcová A - TK Fatra Napajedla
0
2.
28. III.TŘÍDA sk. ED
26.5.2019, TK Fatra Napajedla - SK Zlín-Mladcová B
1
3.
28. III.TŘÍDA sk. ED
9.6.2019, TK Bystřice p.H. A - TK Fatra Napajedla
0
4.
28. III.TŘÍDA sk. ED
16.6.2019, TK Fatra Napajedla - TK Vyškov
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

0
2
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

10
3
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

0
4
05.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/6

13
5
19.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 5/6

0
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
7
09.02.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/-

0
8
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

0
9
16.03.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

10
10
23.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/-

10
11
30.03.2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 6/5

14
12
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

16
13
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/-

15
14
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

10
15
10.07.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/-

15
16
13.07.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/4

10
17
20.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

10
18
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

10
19
03.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/-

0
20
10.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

0
21
17.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

0
22
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

10
23
14.09.2019, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: -/4

-
 Jednotlivci celkem
153/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 6/5

0
2
08.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 5/5

7
3
27.12.2018, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 6/-

-
4
05.01.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 7/6

10
5
19.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 5/6

0
6
26.01.2019, Halový oblastní přebor

jihomoravský (P - 500), K: 8/8

0
7
09.02.2019, TC Brno CUP

TC Brno. (C - 400), K: 4/-

-
8
16.02.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
9
16.03.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 400), K: 4/4

0
10
23.03.2019

TENIS SLOVÁCKO z.s. (C - 400), K: 5/-

-
11
30.03.2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 6/5

0
12
01.06.2019, Oblastní přebor

jihomoravský (P - 250), K: 8/8

0
13
29.06.2019, Sport Tennis Club Studénka

TJ MSV Studénka, z.s. (C - 200), K: 5/-

-
14
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

15
15
10.07.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/-

-
16
13.07.2019, KROMĚŘÍŽ CUP

TC Bajda Kroměříž (C - 200), K: 5/4

0
17
20.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

10
18
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

10
19
03.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/-

-
20
10.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

7
21
17.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

7
22
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

10
23
14.09.2019, Vsetín cup

TJ Zbrojovka Vsetín (C - 200), K: -/4

7
 Jednotlivci celkem
83/16
19.01.2019

TK Zlín (C - 400), K: 5/6

8>4 Svoboda, Jemelka - Tkáč, Rektořík 6:4, 6:0
získané body: 0 b.
06.07.2019

TJ Jiskra Strážnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Zika, Tkáč - Svoboda, Kunovjánek 6:4, 7:6 (4)
2>1 Zika, Tkáč - Homolka, Váňa 6:1, 6:3
získané body: 15 b.
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/4

8>4 Tkáč, Rektořík - Milar, Vyčítal 7:5, 6:4
4>2 Tkáč, Rektořík - Hanačík, Gregus 3:6, 2:1, scr.
2>1 Zavadil, Petráš - Tkáč, Rektořík 3:6, 7:5, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
10.08.2019

Beskydský tenisový klub (C - 200), K: 4/4

8>4 Tkáč, Stejskal - Obluk, Fiala 7:6 (7), 6:1
4>2 Doskočil, Rojíček - Tkáč, Stejskal 7:6 (1), 6:4
získané body: 7 b.
17.08.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/4

8>4 Tkáč, Petráš - Kučera, Jalůvka 6:2, 6:0
4>2 Svoboda, Hádlík - Tkáč, Petráš 5:7, 7:6 (4), 1:0 (8)
získané body: 7 b.
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

16>8 Tkáč Dominik- Homolka Filip5:7, 6:1, 1:0 (10)
8>4 Berka Dalibor- Tkáč Dominik6:3, 6:1
získané body: 10 b.
24.08.2019

TK Zlín (C - 200), K: 4/4

4>2 Tkáč, Rektořík - Svoboda, Hádlík 6:4, 4:6, 1:0 (4)
2>1 Jemelka, Dosoudil - Tkáč, Rektořík 6:0, 6:3
získané body: 10 b.

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
II.TŘÍDA BS
4.5.2019, TK Zlín B - Tenisový klub Tesla Brno
1
2.
II.TŘÍDA BS
11.5.2019, SK Zlín-Mladcová A - TK Zlín B
0
3.
II.TŘÍDA BS
25.5.2019, TK Zlín B - TK Blansko
0
4.
II.TŘÍDA BS
8.6.2019, TK Zlín B - ŽLTC Brno E
1
5.
II.TŘÍDA BS
15.6.2019, BLTC Brno - TK Zlín B
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
II.TŘÍDA BS
4.5.2019, TK Zlín B - Tenisový klub Tesla Brno
0
2.
II.TŘÍDA BS
11.5.2019, SK Zlín-Mladcová A - TK Zlín B
0
3.
II.TŘÍDA BS
25.5.2019, TK Zlín B - TK Blansko
0
4.
II.TŘÍDA BS
8.6.2019, TK Zlín B - ŽLTC Brno E
1
5.
II.TŘÍDA BS
15.6.2019, BLTC Brno - TK Zlín B
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
25.5.2019, II.TŘÍDA BS
TK Zlín B - TK Blansko
team Tkáč, Krajča - Markus, Mazal 0:6, 1:6
získané body: 0 b.
8.6.2019, II.TŘÍDA BS
TK Zlín B - ŽLTC Brno E
team Tkáč, Majc - Majda, Šimůnek 6:1, 6:2
získané body: 1 b.
15.6.2019, II.TŘÍDA BS
BLTC Brno - TK Zlín B
team Ježek, Komárek - Tkáč, Krajča 1:6, 1:6
získané body: 1 b.