Český tenisový svaz

Kyliánová Justina

Datum narození:
29.04.2005
Platnost reg. do:
18.03.2020
Klub:
Sokol Králův Dvůr
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Sokol Králův Dvůr
611 (1)
 
 
 
2019
Sokol Králův Dvůr
 
539 (4)
 
 
2020
Sokol Králův Dvůr
 
844 (1)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Zdice - Spartak Rožmitál
0
2.
27 - III. třída C
9.6.2019 NT 15.6.2019, Lokomotiva Zdice - Baník Příbram
1
3.
27 - III. třída C
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Březnice B - Lokomotiva Zdice
1
4.
27 - III. třída C
12.5.2019 NT 25.5.2019, Spartak Hořovice - Lokomotiva Zdice
0
5.
27 - III. třída C
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Hořovice - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
5.5.2019 NT 11.5.2019, Lokomotiva Zdice - Spartak Rožmitál
1
2.
27 - III. třída C
9.6.2019 NT 15.6.2019, Lokomotiva Zdice - Baník Příbram
1
3.
27 - III. třída C
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Březnice B - Lokomotiva Zdice
1
4.
27 - III. třída C
12.5.2019 NT 25.5.2019, Spartak Hořovice - Lokomotiva Zdice
0
5.
27 - III. třída C
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Hořovice - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Králův Dvůr - Baník Příbram
1
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Králův Dvůr - Tenis Dobříš C
0
3.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Sokol Králův Dvůr
0
4.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Beroun B - Sokol Králův Dvůr
1
5.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
3
6.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ Sokol Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
1
7.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sokol Králův Dvůr - TK Roja Příbram z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sokol Králův Dvůr - Baník Příbram
0
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Králův Dvůr - Tenis Dobříš C
0
3.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Sokol Králův Dvůr
0
4.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, LTC Beroun B - Sokol Králův Dvůr
0
5.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Sokol Králův Dvůr - TK Březnice
2
6.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ Sokol Dobřichovice - Sokol Králův Dvůr
1
7.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, Sokol Králův Dvůr - TK Roja Příbram z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9