Český tenisový svaz

Zuzaníková Kateřina

Datum narození:
21.05.2007
Platnost reg. do:
02.02.2020
Klub:
TK Krnov
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
JUNIOR CENTRUM Krnov
878 (4)
 
 
 
2020
TK Krnov
647 (1)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

0
2
31.08.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
27.07.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

0
2
31.08.2019, TK Krnov

TK Krnov (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/2

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, TK Krnov - SLOVAN HRANICE
0
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, TK Unex Uničov - TK Krnov
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TJ MSV Studénka - TK Krnov
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, TK Krnov - T.J. Sokol Šumperk
0
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TK Gymnázium Uničov - TK Krnov
0
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, Sokol Zábřeh - TK Krnov
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, TK Krnov - SLOVAN HRANICE
0
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, TK Unex Uničov - TK Krnov
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TJ MSV Studénka - TK Krnov
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
25.05.2019, TK Krnov - T.J. Sokol Šumperk
0
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TK Gymnázium Uničov - TK Krnov
0
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, Sokol Zábřeh - TK Krnov
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
28.04.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TK Opava-Minerva
0
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
08.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá B - TK Opava-Minerva
0
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
12.05.2019, TK Opava-Minerva - TJ Sokol Dolní Lhota
1
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
16.06.2019, TK Opava-Minerva - TC Vratimov z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
28.04.2019, TC Ostrava Nová Ves B - TK Opava-Minerva
0
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
08.05.2019, TJ TO Sokol Stará Bělá B - TK Opava-Minerva
3
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
12.05.2019, TK Opava-Minerva - TJ Sokol Dolní Lhota
0
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina A
16.06.2019, TK Opava-Minerva - TC Vratimov z.s.
3
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7