Český tenisový svaz

Medvedík Jakub

Datum narození:
02.07.2009
Platnost reg. do:
19.11.2019
Klub:
SLOVAN HRANICE, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, TK Krnov - SLOVAN HRANICE
0
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, SLOVAN HRANICE - TK Gymnázium Uničov
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TK Unex Uničov - SLOVAN HRANICE
0
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
0
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE - T.J. Sokol Šumperk
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, TK Krnov - SLOVAN HRANICE
0
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE - Sokol Zábřeh
1
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, SLOVAN HRANICE - TK Gymnázium Uničov
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TK Unex Uničov - SLOVAN HRANICE
1
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
0
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
08.05.2019, SK Véska - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
0
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
12.05.2019, Tenisový klub Sokol Lipník n.B. - TK Milo Olomouc C
0
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
26.05.2019, TO Odry - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
28.04.2019, Sokol Vrbno p.Pradědem - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
0
2.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
08.05.2019, SK Véska - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
0
3.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
12.05.2019, Tenisový klub Sokol Lipník n.B. - TK Milo Olomouc C
0
4.
Oblastní soutěž 1.tř. skupina D
26.05.2019, TO Odry - Tenisový klub Sokol Lipník n.B.
1
 Družstva celkem (4hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
3
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
3