Český tenisový svaz

Tikovská Adéla

Datum narození:
12.07.2006
Platnost reg. do:
05.01.2021
Klub:
Sportclub Řevnice, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK Roja Příbram
622 (4)
 
 
 
2019
TC VITALITY Březnice
224 (1)
558 (4)
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.06.2019, Okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
24.06.2019, Okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 200), K: 4/4

7
 Jednotlivci celkem
7/1

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice C - WILSON Tenis Centrum
1
2.
29 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sportclub Řevnice C - TK Benešov
0
3.
29 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, T.J. Sokol Sedlčany - Sportclub Řevnice C
1
4.
29 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice C - Tenis Club Mokropsy
1
5.
29 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice C - T.J. Sokol Lety
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
29 - III. třída E
5.5.2019 NT 11.5.2019, Sportclub Řevnice C - WILSON Tenis Centrum
1
2.
29 - III. třída E
9.6.2019 NT 15.6.2019, Sportclub Řevnice C - TK Benešov
0
3.
29 - III. třída E
12.5.2019 NT 25.5.2019, T.J. Sokol Sedlčany - Sportclub Řevnice C
0
4.
29 - III. třída E
23.6.2019 NT 30.6.2019, Sportclub Řevnice C - Tenis Club Mokropsy
2
5.
29 - III. třída E
26.5.2019 NT 8.6.2019, Sportclub Řevnice C - T.J. Sokol Lety
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
2
15.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
3
27.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
4
05.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

10
5
12.01.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

10
7
26.01.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 4/4

7
8
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
9
23.02.2019, Krumlovský pohár

LTC Český Krumlov (C - 400), K: 4/4

0
10
09.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

7
11
16.03.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

15
12
23.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

0
13
30.03.2019, Okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 400), K: 4/4

0
14
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

10
15
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
16
18.05.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

10
17
29.06.2019, Zdice Open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

15
18
17.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

10
19
20.07.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

10
20
27.07.2019, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
21
03.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
22
10.08.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

0
23
17.08.2019, Zdice Open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
146/23

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

0
2
15.12.2018, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

0
3
27.12.2018

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

10
4
05.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/4

0
5
12.01.2019

Řevnická sportovní (C - 400), K: 4/4

7
6
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/5

0
7
26.01.2019, Tesla Cup

TO TJ Tesla Pardubice (C - 400), K: 4/4

0
8
02.02.2019, Tenis Lužiny Praha

Tenis Centrum Lužiny (C - 400), K: 4/4

0
9
23.02.2019, Krumlovský pohár

LTC Český Krumlov (C - 400), K: 4/4

7
10
09.03.2019, Wilson Tempo Cup

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

5
11
16.03.2019

Tempo Praha (C - 400), K: 4/4

10
12
23.03.2019

Tenis Club Mokropsy (C - 400), K: 4/4

10
13
30.03.2019, Okresní přebor Praha-západ

Řevnická sportovní (P - 400), K: 4/4

15
14
06.04.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 4/4

7
15
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
16
18.05.2019, Praha Wilson Circuit 2019 - TJ Solidarita Praha

TJ Solidarita Praha 10 (C - 200), K: 4/4

7
17
29.06.2019, Zdice Open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

10
18
17.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

15
19
20.07.2019, SK Tenis CUP

SK Tenis Kladno (C - 200), K: 4/4

7
20
27.07.2019, Memoriál L.Chramosty

LTC Beroun, z.s. (C - 200), K: 4/4

7
21
03.08.2019

LTC České Budějovice,z.s. (C - 200), K: 4/4

0
22
10.08.2019, O pohár hejtmanky Středočeského kraje

Sparta Kutná Hora (C - 200), K: 4/4

10
23
17.08.2019, Zdice Open

Lokomotiva Zdice (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
152/23

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
0
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Mníšek - Lokomotiva Zdice
0
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
3
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Zdice
0
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
3
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice
4
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, TC VITALITY Březnice - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Lokomotiva Zdice - SK Tenis Kladno
4
2.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Tenisový klub Mníšek - Lokomotiva Zdice
5
3.
31 - I. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, LTC Slovan Kladno - Lokomotiva Zdice
2
4.
31 - I. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, WILSON Tenis Centrum - Lokomotiva Zdice
0
5.
31 - I. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Lokomotiva Zdice - Tenis Dobříš B
0
6.
31 - I. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, Lokomotiva Zdice - Sportclub Řevnice
0
7.
31 - I. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, TC VITALITY Březnice - Lokomotiva Zdice
0
 Družstva celkem (4hra)
11
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21