Český tenisový svaz

Březíková Anna

Datum narození:
07.09.2006
Platnost reg. do:
13.12.2019
Klub:
TK PRECHEZA Přerov o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
TK PRECHEZA Přerov o.s.
414 (6)
 
 
 
2019
TK PRECHEZA Přerov o.s.
409 (1)
554 (4)
 
 
2020
TK PRECHEZA Přerov o.s.
 
252 (9)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/-

0
2
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

0
3
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/-

0
4
12.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 5/5

0
5
19.01.2019, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

0
6
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/-

0
7
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/-

10
8
16.03.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

7
9
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/4

10
10
18.05.2019, KBT CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

7
11
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/-

0
12
20.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/-

0
13
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/-

0
14
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

16
15
03.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
10.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
17
24.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

10
18
31.08.2019

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
07.09.2019, Yonex CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

15
20
14.09.2019, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
21
28.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
100/21

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
08.12.2018, Sdružený okresní halový přebor Karviná

TK Havířov (P - 500), K: 4/-

-
2
15.12.2018, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/4

0
3
05.01.2019, Jokra CUP

TK Radegast (C - 400), K: 4/-

-
4
12.01.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 400), K: 5/5

0
5
19.01.2019, TK Milo

TK Milo Olomouc (C - 400), K: 4/4

0
6
01.02.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (B - 500), K: 8/-

-
7
16.02.2019, ITS CUP OPEN

ITS Tennis Club, z.s. (C - 400), K: 4/-

-
8
16.03.2019, Mladcová Open 2019

SK Zlín-Mladcová (C - 400), K: 4/4

0
9
19.04.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 5/4

7
10
18.05.2019, KBT CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

7
11
31.05.2019, Oblastní přebor

severomoravský (P - 300), K: 8/-

-
12
20.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 4/-

-
13
27.07.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 4/-

-
14
01.08.2019, Pohár starosty T.J. Sokol Šumperk

T.J. Sokol Šumperk (B - 300), K: 8/8

0
15
03.08.2019, Precheza Cup

TK PRECHEZA Přerov o.s. (C - 200), K: 4/4

0
16
10.08.2019, Mohelnice open

TK Mohelnice, z.s. (C - 200), K: 4/4

10
17
24.08.2019, TJ Kraví Hora Brno open

TJ Kraví Hora Brno (C - 200), K: 4/-

-
18
31.08.2019

TJ Slovan Moravská Třebová,z.s. (C - 200), K: 4/4

15
19
07.09.2019, Yonex CUP 2019

LTC Vysoké Mýto (C - 200), K: 4/4

15
20
14.09.2019, Memoriál Františka Bartoše

Sokol Lanžhot (C - 200), K: 4/4

0
21
28.09.2019, O POHÁR MĚSTA OPAVY

TK Opava (C - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
64/13

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, TK Krnov - SLOVAN HRANICE
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE - Sokol Zábřeh
0
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, SLOVAN HRANICE - TK Gymnázium Uničov
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TK Unex Uničov - SLOVAN HRANICE
4
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
0
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE - T.J. Sokol Šumperk
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
27.04.2019, TK Krnov - SLOVAN HRANICE
1
2.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
01.05.2019, SLOVAN HRANICE - Sokol Zábřeh
6
3.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
04.05.2019, SLOVAN HRANICE - TK Gymnázium Uničov
0
4.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
11.05.2019, TK Unex Uničov - SLOVAN HRANICE
3
5.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
08.06.2019, TJ MSV Studénka - SLOVAN HRANICE
0
6.
Oblastní soutěž I.třída-skupina C
15.06.2019, SLOVAN HRANICE - T.J. Sokol Šumperk
6
 Družstva celkem (4hra)
16
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
21
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
21