Český tenisový svaz

Procházková Linda

Datum narození:
28.04.2006
Platnost reg. do:
07.11.2019
Klub:
Severočeská tenisová o.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2018
Severočeská tenisová o.s.
597 (4)
 
 
 
2019
Severočeská tenisová o.s.
292 (1)
 
 
 
2020
Severočeská tenisová o.s.
 
316 (6)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

0
2
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

0
3
22.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/-

0
4
05.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

10
5
12.01.2019, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

10
6
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

0
7
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

0
8
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

0
9
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

0
10
30.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

0
11
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
12
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/-

22
13
29.06.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/-

0
14
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

7
15
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

0
16
17.07.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
17
19.07.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/-

0
18
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/-

10
19
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

0
20
10.08.2019, Hořická trubička

TC Hořice (C - 200), K: 4/4

0
21
14.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

10
22
17.08.2019, Starší žáci Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

0
23
24.08.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/-

0
24
07.09.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

10
25
14.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

0
26
28.09.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 250), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
89/26

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
2
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

-
3
22.12.2018, HIT CUP

SK HIT Hradec Králové z.s. (C - 400), K: 5/-

-
4
05.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
5
12.01.2019, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
6
19.01.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 400), K: 4/-

-
7
02.02.2019

SK Satalice (C - 400), K: 4/-

-
8
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/4

10
9
02.03.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 4/-

-
10
30.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
11
01.05.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
12
01.06.2019, Oblastní přebor

severočeský (P - 300), K: 8/-

-
13
29.06.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/-

-
14
05.07.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/4

0
15
13.07.2019, HAMR CUP

SK HAMR, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
16
17.07.2019, TK RAPID Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 300), K: 4/4

0
17
19.07.2019

LTC Modřany 2005 (C - 200), K: 4/-

-
18
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/-

-
19
08.08.2019, ČLTK CUP SŽ 2019

ČLTK Bižuterie Jablonec n. N., z. s. (B - 300), K: 8/-

-
20
10.08.2019, Hořická trubička

TC Hořice (C - 200), K: 4/4

0
21
14.08.2019, Mělník Cup

TO SK Mělník (C - 200), K: 4/4

7
22
17.08.2019, Starší žáci Doksy

TK Doksy (C - 200), K: 4/4

0
23
24.08.2019, Tenisek Open

TK Tenisek Buštěhrad (C - 200), K: 4/-

-
24
07.09.2019, STRATOS AUTO CUP

TENIS-CENTRUM DTJ HK (C - 200), K: 4/4

7
25
14.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/4

0
26
28.09.2019, Rochlice Cup

TK Rochlice Liberec (C - 250), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
24/11

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
DS2C
27.04.2019, TO TJ Slovan Varnsdorf - Severočeská tenisová o.s. D Jablonec
1
2.
DS2C
04.05.2019, Severočeská tenisová o.s. D Jablonec - Start Liberec
0
3.
DS2C
11.05.2019, TK Železný Brod - Severočeská tenisová o.s. D Jablonec
1
4.
DS2C
08.06.2019, LTK Liberec B - Severočeská tenisová o.s. D Jablonec
1
5.
DS2C
22.06.2019, Severočeská tenisová o.s. D Jablonec - TK Frýdlant v Čechách A
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
DS2C
27.04.2019, TO TJ Slovan Varnsdorf - Severočeská tenisová o.s. D Jablonec
1
2.
DS2C
04.05.2019, Severočeská tenisová o.s. D Jablonec - Start Liberec
2
3.
DS2C
11.05.2019, TK Železný Brod - Severočeská tenisová o.s. D Jablonec
0
4.
DS2C
08.06.2019, LTK Liberec B - Severočeská tenisová o.s. D Jablonec
2
5.
DS2C
22.06.2019, Severočeská tenisová o.s. D Jablonec - TK Frýdlant v Čechách A
1
 Družstva celkem (4hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
9
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9