Datum narození: | 16.04.2010 |
Platnost reg. do: | 10.11.2025 |
Klub: | TK Třebíč |
# | Klub | ml. žactvo cž (BH) |
st. žactvo cž (BH) | dorost cž (BH) | dospělí cž (BH) |
---|---|---|---|---|---|
2021 | TK Třebíč | 1137 (4) | |||
2022-Z | TK Třebíč | 267 (12) | |||
2022-L | TK Třebíč | 179 (12) | |||
2023-Z | TK Třebíč | 193 (1) | 531 (4) |
||
2023-L | TK Třebíč | 587 (1) | 364 (6) |
||
2024-Z | TK Třebíč | 262 (9) |
|||
2024-L | TK Třebíč | 209 (9) |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
25.11.2023, ISB GENETIC CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kij Samuel | - | Kuchař Oliver | 6:1, 6:3 |
8>4 | Kij Samuel | - | Černý Ondřej | 4:6, 6:4, 1:0 (6) |
4>2 | Mallinos Lucas | - | Kij Samuel | 6:2, 7:5 |
získané body: 14 b. |
25.11.2023, ISB GENETIC CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/4 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Koc, Kij | - | Zýka, Černý | 7:5, 6:3 |
2>1 | Koc, Kij | - | Brusenbauch, Hubcej | 6:0, 7:6 (2) |
získané body: 14 b. |
09.12.2023TK Třebíč (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kij Samuel | - | Schneebaum Andreas | 6:2, 6:4 |
8>4 | Jastrábek Vít | - | Kij Samuel | 6:2, 6:1 |
získané body: 13 b. |
09.12.2023TK Třebíč (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
4>2 | Jastrábek, Ostravský | - | Kij, Mikeš | 6:0, 6:2 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, HIGHLAND SPORT CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Hranický Patrik | - | Kij Samuel | 6:3, 6:1 |
získané body: 0 b. |
13.01.2024, HIGHLAND SPORT CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 6/6 | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Hranický, Schneebaum | - | Kij, Urban | 7:6 (1), 6:3 |
získané body: 0 b. |
27.01.2024, ŽLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kij Samuel | - | Tomek Jakub | 6:4, 3:6, 1:0 (6) |
8>4 | Kij Samuel | - | Mudra Petr | 6:4, 6:0 |
4>2 | Jastrábek Vít | - | Kij Samuel | 6:0, 6:3 |
získané body: 14 b. |
27.01.2024, ŽLTC CUPŽLTC Brno (C - 800), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
03.02.2024, Halový oblastní přeborjihomoravský (P - 900), K: 8/8 | ||||
---|---|---|---|---|
32>16 | Kij Samuel | - | Lukáš Martin | 6:2, 6:2 |
16>8 | Janoušek Šimon | - | Kij Samuel | 6:0, 6:0 |
získané body: 17 b. |
24.02.2024, B:GROUP CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
8>4 | Mallinos Lucas | - | Kij Samuel | 6:4, 6:3 |
získané body: 0 b. |
24.02.2024, B:GROUP CUPTenisový klub Havlíčkův Brod,z.s. (C - 600), K: 4/- | ||||
---|---|---|---|---|
získané body: - b. |
09.03.2024, TC Brno CUPTC Brno. (C - 800), K: 5/5 | ||||
---|---|---|---|---|
16>8 | Kij Samuel | - | Krňávek Daniel | 6:4, 5:7, 1:0 (8) |
8>4 | Kij Samuel | - | Staněk Dominik | 6:2, 6:4 |
4>2 | Dvořáček David | - | Kij Samuel | 6:2, 6:1 |
získané body: 19 b. |
# | družstva | dvouhra |
---|---|---|
Družstva celkem (2hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |
# | družstva | čtyřhra |
---|---|---|
Družstva celkem (4hra) | 0 | |
Družstva celkem (2hra + 4hra) | 0 | |
Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra) | 0 |