Český tenisový svaz

Kolář Matěj

Datum narození:
07.11.2006
Platnost reg. do:
10.04.2020
Klub:
Tenis Dobříš
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
Tenis Dobříš
1696 (3)
 
 
 
2018
Tenis Dobříš
1107 (4)
 
 
 
2019
Tenis Dobříš
1129 (1)
 
 
 
2020
Tenis Dobříš
 
572 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27 - III. třída C
9.6.2019 NT 15.6.2019, Spartak Hořovice - Tenis Dobříš B
1
2.
27 - III. třída C
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tenis Dobříš B - TK Roja Příbram z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
1
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27 - III. třída C
9.6.2019 NT 15.6.2019, Spartak Hořovice - Tenis Dobříš B
2
2.
27 - III. třída C
16.6.2019 NT 22.6.2019, Tenis Dobříš B - TK Roja Příbram z.s.
2
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
0
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš C - TK Roja Příbram z.s.
1
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Králův Dvůr - Tenis Dobříš C
0
3.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice - Tenis Dobříš C
0
4.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Tenis Dobříš C
0
5.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš C - LTC Beroun B
1
6.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš C - Baník Příbram
1
7.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, TJ Sokol Dobřichovice - Tenis Dobříš C
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
31 - I. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
0
1.
37 - III. třída C
4.5.2019 NT 12.5.2019, Tenis Dobříš C - TK Roja Příbram z.s.
1
2.
37 - III. třída C
8.6.2019 NT 16.6.2019, Sokol Králův Dvůr - Tenis Dobříš C
1
3.
37 - III. třída C
11.5.2019 NT 26.5.2019, TK Březnice - Tenis Dobříš C
0
4.
37 - III. třída C
27.4.2019 NT 5.5.2019, Tenis Club Mokropsy - Tenis Dobříš C
0
5.
37 - III. třída C
25.5.2019 NT 9.6.2019, Tenis Dobříš C - LTC Beroun B
1
6.
37 - III. třída C
15.6.2019 NT 23.6.2019, Tenis Dobříš C - Baník Příbram
1
7.
37 - III. třída C
22.6.2019 NT 29.6.2019, TJ Sokol Dobřichovice - Tenis Dobříš C
1
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
8
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7
8.6.2019 NT 16.6.2019, 31 - I. třída A
Sportclub Řevnice - Tenis Dobříš B
team - Kolář Matěj scr.
získané body: 0 b.
team - Kleibl scr.
získané body: 0 b.
11.5.2019 NT 26.5.2019, 37 - III. třída C
TK Březnice - Tenis Dobříš C
team Prokš, Dolenský - Brašnička, Kolář 5:7, 7:6, 10:7
získané body: 0 b.
team CHot, Hauer - Durdík, Kolář 5:7, 6:3, 10:7
získané body: 0 b.