Český tenisový svaz

Šuráň Vítek

Datum narození:
21.11.2009
Platnost reg. do:
03.10.2019
Klub:
TK Čelákovice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
Tabulka neobsahuje žádné záznamy

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, WILSON Tenis Centrum B - TK Čelákovice
0
2.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Čelákovice
1
3.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
1
4.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
34 - II. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, WILSON Tenis Centrum B - TK Čelákovice
0
2.
34 - II. třída B
11.5.2019 NT 26.5.2019, TENIS VLAŠIM,z.s. - TK Čelákovice
2
3.
34 - II. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Čelákovice - TJ Jiskra Zruč n.Sáz.
0
4.
34 - II. třída B
22.6.2019 NT 29.6.2019, TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav B - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
12.01.2019

TK Horní Měcholupy (C - 400), K: 5/6

16>8 Šuráň, Kodera - Čáp, Matras 6:3, 6:2
8>4 Duda, Voleský - Šuráň, Kodera 6:0, 6:0
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - TK Benešov
0
2.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - TK Čelákovice
1
3.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
0
4.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
1
5.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
4
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
42 - I. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TK Čelákovice - TK Benešov
0
2.
42 - I. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Radošovice - TK Čelákovice
5
3.
42 - I. třída B
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Čelákovice - TJ LTC Poděbrady
0
4.
42 - I. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, Slavoj Český Brod - TK Čelákovice
0
5.
42 - I. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, LTC Mladá Boleslav o.s. - TK Čelákovice
0
 Družstva celkem (4hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
11
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
11