Český tenisový svaz

Kolářová Daniela

Datum narození:
28.01.2009
Platnost reg. do:
22.10.2020
Klub:
TO Sokol Nehvizdy
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2020
TO Sokol Nehvizdy
439 (6)
 
 
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.02.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
22.02.2020, SPORT ADVANTAGE CUP

TO Sokol Nehvizdy (C - 500), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
38 - III. třída D
6.6.2020 NT 14.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - Lokomotiva Nymburk (7)
0
2.
38 - III. třída D
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Slavia Radonice (6) - TO Sokol Nehvizdy (3)
1
3.
38 - III. třída D
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Radošovice A (1) - TO Sokol Nehvizdy (3)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
38 - III. třída D
6.6.2020 NT 14.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - Lokomotiva Nymburk (7)
0
2.
38 - III. třída D
20.6.2020 NT 24.6.2020, TJ Slavia Radonice (6) - TO Sokol Nehvizdy (3)
0
3.
38 - III. třída D
27.6.2020 NT 4.7.2020, TK Radošovice A (1) - TO Sokol Nehvizdy (3)
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
44 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - WILSON Tenis Centrum B (8)
1
2.
44 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, Slavoj Český Brod (2) - TO Sokol Nehvizdy (3)
4
3.
44 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - TK PTA Kolín (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
44 - II. třída B
7.6.2020 NT 13.6.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - WILSON Tenis Centrum B (8)
0
2.
44 - II. třída B
21.6.2020 NT 25.6.2020, Slavoj Český Brod (2) - TO Sokol Nehvizdy (3)
2
3.
44 - II. třída B
28.6.2020 NT 5.7.2020, TO Sokol Nehvizdy (3) - TK PTA Kolín (4)
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7