Český tenisový svaz

Vodháněl Ondřej

Datum narození:
05.02.2006
Platnost reg. do:
18.01.2020
Klub:
TK Mnichovo Hradiště
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2017
TK Turnov
1864 (3)
 
 
 
2018
TK Turnov
559 (9)
 
 
 
2019
TK Mnichovo Hradiště
321 (1)
752 (4)
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
26 - III. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ LTC Poděbrady B - TK Mnichovo Hradiště B
0
2.
26 - III. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Brandýs n.L. - TK Mnichovo Hradiště B
0
3.
26 - III. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Mnichovo Hradiště B - TO SK Mělník B
0
4.
26 - III. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Čelákovice B - TK Mnichovo Hradiště B
1
5.
26 - III. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Mnichovo Hradiště B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
6.
26 - III. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Mnichovo Hradiště B - LTC Bakov n.Jiz.
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
26 - III. třída B
5.5.2019 NT 11.5.2019, TJ LTC Poděbrady B - TK Mnichovo Hradiště B
0
2.
26 - III. třída B
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenis Brandýs n.L. - TK Mnichovo Hradiště B
0
3.
26 - III. třída B
16.6.2019 NT 22.6.2019, TK Mnichovo Hradiště B - TO SK Mělník B
0
4.
26 - III. třída B
12.5.2019 NT 25.5.2019, TK Čelákovice B - TK Mnichovo Hradiště B
0
5.
26 - III. třída B
28.4.2019 NT 4.5.2019, TK Mnichovo Hradiště B - TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav
0
6.
26 - III. třída B
26.5.2019 NT 8.6.2019, TK Mnichovo Hradiště B - LTC Bakov n.Jiz.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
2
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
2

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

10
2
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

0
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

0
4
05.01.2019, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

0
5
12.01.2019, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

0
6
19.01.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 4/4

0
7
01.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

0
8
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

0
9
23.02.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/4

10
10
09.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

0
11
16.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

0
12
20.04.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

TK Mnichovo Hradiště (P - 200), K: 4/-

10
13
29.06.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/-

0
14
20.07.2019, Semilský turnaj

TK Semily (C - 200), K: 4/-

0
15
27.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/-

10
16
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

10
17
17.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

0
18
20.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

0
19
24.08.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/-

0
20
31.08.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/5

7
21
07.09.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/-

0
22
14.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/-

0
 Jednotlivci celkem
57/22

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.12.2018, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
2
08.12.2018, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

0
3
21.12.2018, PŘEBOR ČOS OPEN INDOOR

TJ Sokol Vysočany (C - 400), K: 4/-

-
4
05.01.2019, Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/-

-
5
12.01.2019, CR Project CUP

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 5/5

0
6
19.01.2019

LTK Liberec (C - 400), K: 4/4

0
7
01.02.2019, Linhart cup

Sportovní centrum Linhart (C - 400), K: 4/-

-
8
09.02.2019, CR Project cup

TK SPORTCENTRUM Mladá Boleslav (C - 400), K: 6/6

0
9
23.02.2019, TKMH Open

TK Mnichovo Hradiště (C - 400), K: 4/4

10
10
09.03.2019, TK Rapid Cup

TK RAPID LIBEREC (C - 400), K: 4/4

7
11
16.03.2019, TC HEAD VESTEC

1. Vestecká sportovní o.s. (C - 400), K: 5/-

-
12
20.04.2019, Okresní přebor Mladá Boleslav

TK Mnichovo Hradiště (P - 200), K: 4/-

-
13
29.06.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/-

-
14
20.07.2019, Semilský turnaj

TK Semily (C - 200), K: 4/-

-
15
27.07.2019, TKMH Open 2019

TK Mnichovo Hradiště (C - 200), K: 4/-

-
16
03.08.2019, Lomnice nad Popelkou

TK Lomnice n.Pop. (C - 200), K: 4/4

0
17
17.08.2019, Tenis Cibulka CUP

Tenis Cibulka (C - 200), K: 4/-

-
18
20.08.2019, Mimoň Cup

TK Mimoň (C - 200), K: 4/4

10
19
24.08.2019, O Pohár města Dvora Králové

TC Dvůr Králové, z.s. (C - 200), K: 4/-

-
20
31.08.2019

TJ TK Neratovice (C - 200), K: 4/5

0
21
07.09.2019, Dial Telecom Cup

TK Frýdlant v Čechách (C - 300), K: 4/-

-
22
14.09.2019

Tenisový klub Benátky nad Jizerou (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
27/9

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
36 - III. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Mnichovo Hradiště B - TK Lysá n.L.
1
2.
36 - III. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Mnichovo Hradiště B - SK Žalov
1
3.
36 - III. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Mnichovo Hradiště A - TK Mnichovo Hradiště B
1
4.
36 - III. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Mnichovo Hradiště B - Tenis Brandýs n.L.
0
5.
36 - III. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ TK Neratovice B - TK Mnichovo Hradiště B
3
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
36 - III. třída B
4.5.2019 NT 12.5.2019, TK Mnichovo Hradiště B - TK Lysá n.L.
4
2.
36 - III. třída B
8.6.2019 NT 16.6.2019, TK Mnichovo Hradiště B - SK Žalov
1
3.
36 - III. třída B
27.4.2019 NT 5.5.2019, TK Mnichovo Hradiště A - TK Mnichovo Hradiště B
1
4.
36 - III. třída B
25.5.2019 NT 9.6.2019, TK Mnichovo Hradiště B - Tenis Brandýs n.L.
1
5.
36 - III. třída B
15.6.2019 NT 23.6.2019, TJ TK Neratovice B - TK Mnichovo Hradiště B
2
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
14