Český tenisový svaz

Rejlek Šimon

Datum narození:
13.05.2008
Platnost reg. do:
05.12.2019
Klub:
TK Ostrovec
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TK Ostrovec
525 (9)
599 (4)
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Meziokresní přebor Písek a Strakonice

TK Písek (P - 200), K: 4/4

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Meziokresní přebor Písek a Strakonice

TK Písek (P - 200), K: 4/4

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
13. Krajský přebor II.
27.4.2019, TK SK Dobrá Voda u Č.B. - TK Ostrovec
1
2.
13. Krajský přebor II.
04.5.2019, TK Ostrovec - TK ZVVZ Milevsko B
1
3.
13. Krajský přebor II.
11.5.2019, Sokol TK Kaplice - TK Ostrovec
0
4.
13. Krajský přebor II.
25.5.2019, TK Ostrovec - TK ZVVZ Milevsko A
0
5.
13. Krajský přebor II.
08.6.2019, TK Ostrovec - LTC Velešín
1
6.
13. Krajský přebor II.
15.6.2019, LTC Český Krumlov B - TK Ostrovec
0
7.
13. Krajský přebor II.
22.6.2019, TK Ostrovec - Jiskra Bechyně
0
8.
13. Krajský přebor II.
01.9.2019, TK Prachatice z.s. - TK Ostrovec
0
9.
13. Krajský přebor II.
07.9.2019, TK Ostrovec - TJ Blatná
0
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
13. Krajský přebor II.
27.4.2019, TK SK Dobrá Voda u Č.B. - TK Ostrovec
0
2.
13. Krajský přebor II.
04.5.2019, TK Ostrovec - TK ZVVZ Milevsko B
1
3.
13. Krajský přebor II.
11.5.2019, Sokol TK Kaplice - TK Ostrovec
1
4.
13. Krajský přebor II.
25.5.2019, TK Ostrovec - TK ZVVZ Milevsko A
0
5.
13. Krajský přebor II.
08.6.2019, TK Ostrovec - LTC Velešín
0
6.
13. Krajský přebor II.
15.6.2019, LTC Český Krumlov B - TK Ostrovec
0
7.
13. Krajský přebor II.
22.6.2019, TK Ostrovec - Jiskra Bechyně
0
8.
13. Krajský přebor II.
01.9.2019, TK Prachatice z.s. - TK Ostrovec
0
9.
13. Krajský přebor II.
07.9.2019, TK Ostrovec - TJ Blatná
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
5
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
5
09.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 5/5

8>4 Mallát, Halama - Kafka, Rejlek 7:5, 5:7, 1:0 (2)
získané body: 0 b.
30.03.2019

Tenis Tábor (C - 400), K: 6/6

8>4 Doucha, Veškrna - Rejlek, Hašek 7:5, 6:4
získané body: 0 b.
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

16>8 Tuček Matěj- Rejlek Šimon3:6, 6:4, 6:3
získané body: 0 b.
03.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

8>4 Lobovský, Rejlek - Bucha, Tuček 6:2, 6:0
4>2 Votava, CHot - Lobovský, Rejlek 6:2, 6:7, 1:0
získané body: 7 b.
20.07.2019, Klatovy Cup

LTK Klatovy (C - 200), K: 4/4

4>2 Rejlek, Svoboda - Bisek, Urbánek 6:0, 6:0
2>1 Rejlek, Svoboda - Heidler, Volfík 5:7, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 15 b.
27.07.2019

TK Březnice (C - 200), K: 4/4

4>2 Hašek, Rejlek - Tomáš, Vladař 6:0, 6:2
2>1 Hašek, Rejlek - Švarc, Brettl 7:6 (4), 6:7 (3), 1:0 (1)
získané body: 15 b.
17.08.2019

TK Písek (C - 200), K: 5/5

8>4 Vokroj, Horáček - Hašek, Rejlek 7:5, 6:4
získané body: 0 b.