Český tenisový svaz

Tvrzská Karolína

Datum narození:
28.01.2008
Platnost reg. do:
03.01.2020
Klub:
SPORT EDEN Beroun
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
SPORT EDEN Beroun
443 (6)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

LTC Beroun, z.s. (P - 200), K: 4/-

10
 Jednotlivci celkem
10/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
20.04.2019, Okresní přebor Beroun

LTC Beroun, z.s. (P - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sportclub Řevnice B - SPORT EDEN Beroun
1
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ TK Neratovice - SPORT EDEN Beroun
3
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SPORT EDEN Beroun - TO SK Mělník
0
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Spartak Hořovice - SPORT EDEN Beroun
1
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SPORT EDEN Beroun - Tenisový klub Černošice
1
7.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, SK Tenis Kladno B - SPORT EDEN Beroun
1
 Družstva celkem (2hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
33 - II. třída A
4.5.2019 NT 12.5.2019, Sportclub Řevnice B - SPORT EDEN Beroun
1
2.
33 - II. třída A
8.6.2019 NT 16.6.2019, TJ TK Neratovice - SPORT EDEN Beroun
0
3.
33 - II. třída A
11.5.2019 NT 26.5.2019, SPORT EDEN Beroun - TO SK Mělník
0
4.
33 - II. třída A
27.4.2019 NT 5.5.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
5.
33 - II. třída A
25.5.2019 NT 9.6.2019, Spartak Hořovice - SPORT EDEN Beroun
1
6.
33 - II. třída A
15.6.2019 NT 23.6.2019, SPORT EDEN Beroun - Tenisový klub Černošice
1
7.
33 - II. třída A
22.6.2019 NT 29.6.2019, SK Tenis Kladno B - SPORT EDEN Beroun
0
 Družstva celkem (4hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
10
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
9

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
43 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SPORT EDEN Beroun - Sokol Králův Dvůr
4
2.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenisový klub Mníšek - SPORT EDEN Beroun
4
3.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
4.
43 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TO SK Mělník - SPORT EDEN Beroun
0
5.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Stochov - SPORT EDEN Beroun
3
6.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - SPORT EDEN Beroun
0
7.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SPORT EDEN Beroun - Tenis Dobříš B
1
 Družstva celkem (2hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
43 - II. třída A
5.5.2019 NT 11.5.2019, SPORT EDEN Beroun - Sokol Králův Dvůr
4
2.
43 - II. třída A
9.6.2019 NT 15.6.2019, Tenisový klub Mníšek - SPORT EDEN Beroun
3
3.
43 - II. třída A
16.6.2019 NT 22.6.2019, SPORT EDEN Beroun - LTC Beroun, z.s.
0
4.
43 - II. třída A
12.5.2019 NT 25.5.2019, TO SK Mělník - SPORT EDEN Beroun
9
5.
43 - II. třída A
23.6.2019 NT 30.6.2019, TK Stochov - SPORT EDEN Beroun
0
6.
43 - II. třída A
28.4.2019 NT 4.5.2019, 1. Vestecká sportovní o.s. - SPORT EDEN Beroun
0
7.
43 - II. třída A
26.5.2019 NT 8.6.2019, SPORT EDEN Beroun - Tenis Dobříš B
1
 Družstva celkem (4hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
29
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
29