Český tenisový svaz

Vaníčková Anna

Datum narození:
23.12.2005
Platnost reg. do:
03.04.2020
Klub:
TJ Sokol Vysočany
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2016
Lokomotiva Zdice
645 (4)
 
 
 
2017
Lokomotiva Zdice
349 (9)
 
 
 
2018
Lokomotiva Zdice
727 (1)
372 (4)
 
 
2019
TJ Sokol Vysočany
 
379 (4)
595 (3)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
04. 2.třída A
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Břevnov
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
04. 2.třída A
27.4.2019, TJ Sokol Vysočany C - TJ Břevnov
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

15
 Jednotlivci celkem
15/1

Dorost - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
01.06.2019, Lob cup

Lob S.A. Bohnice, zs (C - 200), K: 4/-

-
 Jednotlivci celkem
0/0

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
27. 3.třída B
28.4.2019, TJ Spoje Praha C - TJ Sokol Liboc
0
2.
27. 3.třída B
5.5.2019, TJ Sokol Liboc - Tenis klub FÉNIX Nedvězí
1
3.
27. 3.třída B
12.5.2019, TJ Sokol Liboc - TK EMA o.s.
0
4.
27. 3.třída B
26.5.2019, TGC Kunratice - TJ Sokol Liboc
0
5.
27. 3.třída B
9.6.2019, TJ Sokol Liboc - TK Horní Měcholupy
1
6.
27. 3.třída B
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany E - TJ Sokol Liboc
0
7.
27. 3.třída B
23.6.2019, TJ Sokol Liboc - Pála Vízner Tennis z.s.
1
 Družstva celkem (2hra)
3
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
27. 3.třída B
28.4.2019, TJ Spoje Praha C - TJ Sokol Liboc
0
2.
27. 3.třída B
5.5.2019, TJ Sokol Liboc - Tenis klub FÉNIX Nedvězí
1
3.
27. 3.třída B
12.5.2019, TJ Sokol Liboc - TK EMA o.s.
1
4.
27. 3.třída B
26.5.2019, TGC Kunratice - TJ Sokol Liboc
0
5.
27. 3.třída B
9.6.2019, TJ Sokol Liboc - TK Horní Měcholupy
1
6.
27. 3.třída B
16.6.2019, TJ Sokol Vysočany E - TJ Sokol Liboc
0
7.
27. 3.třída B
23.6.2019, TJ Sokol Liboc - Pála Vízner Tennis z.s.
1
 Družstva celkem (4hra)
4
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
7

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany A - TK Olymp Praha
0
1.
32. 1.třída B
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany B
0
2.
32. 1.třída B
25.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TJ Sokol Vysočany B
3
3.
32. 1.třída B
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
4
4.
32. 1.třída B
22.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany B
1
1.
35.3.třída A
4.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - TO Bohemians Praha
1
2.
35.3.třída A
11.5.2019, TK Start Praha-Topolka B - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (2hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
30. MONETA - O putovní pohár prezidenta ČTS
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany A - TK Olymp Praha
0
1.
32. 1.třída B
4.5.2019, Lob S.A. Bohnice, zs B - TJ Sokol Vysočany B
0
2.
32. 1.třída B
25.5.2019, TK Start Praha-Topolka A - TJ Sokol Vysočany B
5
3.
32. 1.třída B
15.6.2019, TJ Sokol Vysočany B - Tenisová škola Lucie Hradecké z.s.A
0
4.
32. 1.třída B
22.6.2019, SK HAMR, z.s. B - TJ Sokol Vysočany B
0
1.
35.3.třída A
4.5.2019, TJ Sokol Vysočany C - TO Bohemians Praha
1
2.
35.3.třída A
11.5.2019, TK Start Praha-Topolka B - TJ Sokol Vysočany C
1
 Družstva celkem (4hra)
7
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
17
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
16