Český tenisový svaz

Pekár Jan

Datum narození:
21.07.2003
Platnost reg. do:
01.08.2020
Klub:
Pašťa tenis, z.s.
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2015
TK Milo Olomouc
1395 (4)
 
 
 
2016
TK Milo Olomouc
393 (1)
644 (4)
 
 
2017
TK Milo Olomouc
 
347 (9)
1125 (3)
 
2018
TK Milo Olomouc
 
365 (1)
913 (3)
 
2019
TK Milo Olomouc
 
 
694 (4)
 

Dospělí - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní přebor 'B'
08.06.2019, Beskydský tenisový klub - Pašťa tenis, z.s.
0
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dospělí - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní přebor 'B'
08.06.2019, Beskydský tenisový klub - Pašťa tenis, z.s.
0
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0
01.06.2019, TK MILO

TK Milo Olomouc (C - 200), K: 5/5

8>4 Divila, Pekár - Faltýnek, Pechal 6:0, 6:1
4>2 Gedeon, Navrátil - Divila, Pekár 2:6, 6:4, 1:0 (7)
získané body: 10 b.
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

32>16 Pekár Jan- Krist Tomáš7:5, 6:2
16>8 Pekár Jan- Viznar Alan6:2, 3:6, 1:0 (6)
8>4 Pekár Jan- Fromel Martin6:7 (5), 6:2, 1:0 (6)
4>2 Divila Radek Adam- Pekár Jan6:3, 4:6, 1:0 (6)
získané body: 20 b.
13.07.2019, Prince Cup

SK Zlín-Mladcová (C - 250), K: 5/5

16>8 Pekár, Divila - Veigl, Kozumplík 6:4, 6:7 (5), 1:0 (6)
8>4 Pekár, Divila - Burda, Laciga 4:6, 6:4, 1:0 (7)
4>2 Pekár, Divila - Fromel, Viznar 4:6, 6:4, 1:0 (7)
2>1 Koplík, Suchánek - Pekár, Divila 7:5, 6:3
získané body: 15 b.

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2019, Pašťa tenis Olomouc - Tenisový klub Šternberk
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
08.05.2019, TJ MSV Studénka, z.s. - Pašťa tenis Olomouc
1
3.
Oblastní soutěž skupina D
26.05.2019, TK Milo Olomouc B - Pašťa tenis Olomouc
3
4.
Oblastní soutěž skupina D
09.06.2019, ITS Tennis Club Olomouc - Pašťa tenis Olomouc
0
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
Oblastní soutěž skupina D
05.05.2019, Pašťa tenis Olomouc - Tenisový klub Šternberk
1
2.
Oblastní soutěž skupina D
08.05.2019, TJ MSV Studénka, z.s. - Pašťa tenis Olomouc
1
3.
Oblastní soutěž skupina D
26.05.2019, TK Milo Olomouc B - Pašťa tenis Olomouc
1
4.
Oblastní soutěž skupina D
09.06.2019, ITS Tennis Club Olomouc - Pašťa tenis Olomouc
7
 Družstva celkem (4hra)
10
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
15
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
15