Český tenisový svaz

Peterka Jakub

Datum narození:
09.05.2008
Platnost reg. do:
01.11.2021
Klub:
Sokol Čimice
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
Sokol Čimice
447 (12)
 
 
 

Starší žactvo - jednotlivci - dvouhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2019

Sokol Čimice (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - jednotlivci - čtyřhra

#
jednotlivci
dvouhra
1
09.03.2019

Sokol Čimice (C - 400), K: 4/4

0
 Jednotlivci celkem
0/1

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
35.3.třída A
27.4.2019, TK Start Praha-Topolka B - Sokol Čimice
1
2.
35.3.třída A
4.5.2019, Sokol Čimice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
1
3.
35.3.třída A
11.5.2019, TENIS Klánovice - Sokol Čimice
0
4.
35.3.třída A
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - Sokol Čimice
1
5.
35.3.třída A
15.6.2019, Sokol Čimice - TO Bohemians Praha
1
6.
35.3.třída A
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - Sokol Čimice
1
 Družstva celkem (2hra)
5
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
35.3.třída A
27.4.2019, TK Start Praha-Topolka B - Sokol Čimice
1
2.
35.3.třída A
4.5.2019, Sokol Čimice - TJ Slavoj Tesla Hloubětín, z.s.
0
3.
35.3.třída A
11.5.2019, TENIS Klánovice - Sokol Čimice
0
4.
35.3.třída A
8.6.2019, TJ Sokol Vysočany C - Sokol Čimice
1
5.
35.3.třída A
15.6.2019, Sokol Čimice - TO Bohemians Praha
0
6.
35.3.třída A
22.6.2019, Lob S.A. Bohnice, zs D - Sokol Čimice
0
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
7
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
6
22.6.2019, 35.3.třída A
Lob S.A. Bohnice, zs D - Sokol Čimice
team Langer Filip - Peterka Jakub 0:6, 1:6
získané body: 1 b.
team - Páltik scr.
získané body: 0 b.
23.02.2019

Lokomotiva Trutnov (C - 400), K: 5/4

4>2 Luňák, Peterka - Prášek, Prášek 7:6 (2), 6:1
2>1 Holub, Žák - Luňák, Peterka 6:2, 6:2
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
47. 3.třída B
28.4.2019, Sokol Čimice - TJ Horní Měcholupy
4
2.
47. 3.třída B
5.5.2019, TJ Radlice B - Sokol Čimice
1
3.
47. 3.třída B
12.5.2019, Sokol Čimice - DTJ Jinonice
0
4.
47. 3.třída B
26.5.2019, Sokol Smíchov I. - Sokol Čimice
3
5.
47. 3.třída B
9.6.2019, TK Sport Kolovraty - Sokol Čimice
4
6.
47. 3.třída B
16.6.2019, Sokol Čimice - Sportklub Tenis Kolovraty
1
7.
47. 3.třída B
23.6.2019, LTC Podolí Praha - Sokol Čimice
4
 Družstva celkem (2hra)
17
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
47. 3.třída B
28.4.2019, Sokol Čimice - TJ Horní Měcholupy
1
2.
47. 3.třída B
5.5.2019, TJ Radlice B - Sokol Čimice
1
3.
47. 3.třída B
12.5.2019, Sokol Čimice - DTJ Jinonice
3
4.
47. 3.třída B
26.5.2019, Sokol Smíchov I. - Sokol Čimice
3
5.
47. 3.třída B
9.6.2019, TK Sport Kolovraty - Sokol Čimice
1
6.
47. 3.třída B
16.6.2019, Sokol Čimice - Sportklub Tenis Kolovraty
0
7.
47. 3.třída B
23.6.2019, LTC Podolí Praha - Sokol Čimice
0
 Družstva celkem (4hra)
9
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
26
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
23
12.5.2019, 47. 3.třída B
Sokol Čimice - DTJ Jinonice
team Peterka, Slanar - Petrů, Keim 4:6, 6:1, 10:7
získané body: 3 b.