Český tenisový svaz

Marn Luca

Datum narození:
01.10.2008
Platnost reg. do:
20.10.2020
Klub:
TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu
#
Klub
ml. žactvo
cž (BH)
st. žactvo
cž (BH)
dorost
cž (BH)
dospělí
cž (BH)
2019
TJ Jiskra Třeboň, z.s. -
874 (6)
 
 
 
2020
TJ Jiskra Třeboň, z.s. -
553 (9)
 
 
 

Dorost - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
 Družstva celkem (2hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Dorost - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
 Družstva celkem (4hra)
0
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
0
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
0

Starší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
12. Krajský přebor I.
06.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (4) - TK ZVVZ Milevsko (7)
1
2.
12. Krajský přebor I.
20.6.2020, LTC Tábor 1903 B (2) - TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (4)
0
3.
12. Krajský přebor I.
27.6.2020, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B (3) - TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (4)
1
 Družstva celkem (2hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4

Starší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
12. Krajský přebor I.
06.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (4) - TK ZVVZ Milevsko (7)
1
2.
12. Krajský přebor I.
20.6.2020, LTC Tábor 1903 B (2) - TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (4)
0
3.
12. Krajský přebor I.
27.6.2020, Tenis klub Jindřichův Hradec z.s. B (3) - TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (4)
1
 Družstva celkem (4hra)
2
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
4
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
4
01.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

16>8 Marn Luca- Rybák Alex6:0, 6:0
8>4 Mikeš Marek- Marn Luca6:2, 6:0
získané body: 10 b.
01.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 4/4

8>4 Rybák, Marn - Rybák, Schick 6:0, 6:3
4>2 Trkovský, Hašek - Rybák, Marn 6:0, 6:1
získané body: 7 b.
22.02.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 6/6

8>4 Nguyen, Marn - Kaška, Chalupa 6:1, 4:6, 1:0 (6)
4>2 Nguyen, Marn - Křížek, Hlavnička scr.
2>1 Dufek, Veškrna - Nguyen, Marn 6:4, 6:2
získané body: 20 b.
07.03.2020

Tenis Tábor (C - 500), K: 5/4

4>2 Bohoněk, Marn - Šťastný, Toman 6:0, 6:0
2>1 Dufek, Marek - Bohoněk, Marn 6:1, 6:2
získané body: 10 b.

Mladší žactvo - družstva - dvouhra

#
družstva
dvouhra
1.
15. Krajský přebor I.
07.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - LTC Velešín (6)
3
2.
15. Krajský přebor I.
21.6.2020, TK Sezimovo Ústí (1) - TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3)
3
3.
15. Krajský přebor I.
28.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - Sokol TK Kaplice (4)
0
 Družstva celkem (2hra)
6
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18

Mladší žactvo - družstva - čtyřhra

#
družstva
čtyřhra
1.
15. Krajský přebor I.
07.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - LTC Velešín (6)
3
2.
15. Krajský přebor I.
21.6.2020, TK Sezimovo Ústí (1) - TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3)
2
3.
15. Krajský přebor I.
28.6.2020, TJ Jiskra Třeboň, z.s. - oddíl tenisu (3) - Sokol TK Kaplice (4)
7
 Družstva celkem (4hra)
12
 Družstva celkem (2hra + 4hra)
18
 Družstva pro klasifikaci (2hra + 4hra)
18